Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ismerős mondta, hogy a nyugdíj...

Ismerős mondta, hogy a nyugdíjas barátnőivel összeszedték őket és úgy buszoztatták fel a békemenetre?

Figyelt kérdés
és még büszkélkedik vele hogy kaját és piát is adtak a buszon az én adómból...
jún. 1. 21:10
1 2 3 4 5 6
 31/56 A kérdező kommentje:
kieg: és még mielőtt bárki beszólna, három hónapja költöztem ki, pont a magyar birkasereg végtelen tudatlansága és magyarország tönkretétele miatt.
jún. 3. 11:44
 32/56 anonim ***** válasza:
44%
Köszönöm, hogy kimentél, egy belső ellenséggel kevesebb akivel itt kellene küzdeni. Remélem lesztek többen is és megtisztul a haza.
jún. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 A kérdező kommentje:

32# És ha minden 50 IQ feletti ember kimegy, akkor ki fogja termelni a GPD-t? Ki fizeti az adót?


Majd te fogod eltartani az országot a vidéki, akkumulátorszenny söprögető munkáddal havi 200 nettóért? Ja bocsánat, az arabok és a filippínók fogják akik már most is tízezrével ömlenek be az országba. :D

jún. 3. 11:54
 34/56 anonim ***** válasza:
44%

33 na igen az ilyen szövegeitek miatt jobb ha kitisztultok innen aztán soha vissza se jöttök. Hidd el megoldjuk, nem a te dolgod lesz és nem is kell törödni vele.

Az én munkámra meg nem vagy kiváncsi ahogy mi sem voltunk a tiedre de azért beírtad. Grafikus..már mindenki rég Ai képeket használ, ha kell valami, szóval fel kell kötni a gatyát. De Abdul mellett elmosogathatsz a sógoréknál míg le nem szúr mert disznósajtot eszel.

jún. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 A kérdező kommentje:

34# 29-es kérdezte, legközelebb figyelj oda egy picit.


Az AI helyzetéről nem fogok kiselőadást tartani, de főleg 3d grafikával és animációval foglalkozom, szóval azt nem fenyegeti az AI, ne izgulj. Tudom, hogy te is lájkolod az AI generált szegény kisgyerekes képeket a facebookon mint a 60 éves nagymamák, de mi azért picit komolyabb dolgokkal foglalkozunk.


A szövegem pedig igaz, az országban 15+ akkumulátorgyár van/fog kinőni a közeljövőben és a kínaiak egyre nagyobb befolyást szereznek mindenhol. A bevándorló filippínókról és indiaiakról nem is beszélve. Szerinted ha ezeket a gyárakat százmilliárdokkal támogatják és az emberek hazaküldik a pénzüket akkor abból mi jut a magyar gazdaságba?


Gondolkozni kellene picit, akkor talán nem két pipán állnál.

jún. 3. 12:51
 36/56 anonim ***** válasza:
44%

Én a 0 pipára hajtok :) Nyilvánvaló, hogy egy 90%-ban libsik balosok álltal leuralt fórumon nem fogok lájkokat gyűjteni nyílt kormánypárti szöveggel, de nem is célom , tudom, hogy mi vagyunk többen, ez csak egy kis buborék. Akku gyár nem érdekel én nem ott dolgozom, akkura meg szükség van. Vendégmunkást nem szeretnék, de ha nem akar senki ott dolgozni akkor kénytelene behozni őket.


Pár év és annyira kifejlődik az Ai hogy a most még komolyabb dolgokat is átveszik. Most még azthiszed dehogyis, de pár éve se gondolta senki ami most van. Kb 10 év és vége a dalnak.

jún. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
44%
Abban azért van irónia, hogy egy osztrákoknál dolgozó migráns vendégmunkás aggódik a migráns vendégmunkások bejövetele miatt, ahonnan eljött.
jún. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 A kérdező kommentje:

37# Nincs benne semmi irónia, én három nyelvet beszélek és van normális szakmám. Nem akkumulátorgyárban dolgozom, nem küldöm haza a pénzt, nem kapok millárdos támogatásokat és nem egy olyan országban élek ahol a birkákat no migration táblákkal etetik miközben mezitlábas indiaiak és filippínók árasztják el az országot.


Az irónia ott van, hogy ti lassan 10 éve a migráció ellen vagyok, közben meg a kormányotok lapátolja be őket és veszik el a magyarok munkáját. :D

jún. 3. 13:13
 39/56 anonim ***** válasza:

Lényegtelen hogy tudsz nyelvet ,attól még vendégmunkás vagy egy idegen országban ahol mindig is lenézett idegen leszel, gazdasági bevándorló. Lehet az indiainak is van rendes szakmája és beszél nyelveket de attól még vendégmunkás.

Mi a rossz migráció ellen vagyunk, a muszlim , kultúrálatlan vademberek kontrolálatlan beengedése ellen és ezt sikerült is elérni ellentétben osztrákokkal ahol Bécsben már alig látni fehérembert

jún. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 A kérdező kommentje:

39# Voltál te monstanában vidéken vagy megnézted a mihazánk videóját a vendégmunkásokról? Azt javaslom nyisd meg a youtube-ot és nézd meg a felvételeket amiken 6-8 fős migráns csoportok mászkálnak a vidéki városokban ingyen szállást, étkeztetést és utazást kapva a kormánytól.


A kultúráról pedig annyit, hogy pont a te migráns haverjaid kenték végig szarral a gyár wc-jét mert kirúgták őket...


A pipáid csökkentése helyett inkább menj és tájékozódj kicsit.

jún. 3. 13:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!