Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ismerős mondta, hogy a nyugdíj...

Ismerős mondta, hogy a nyugdíjas barátnőivel összeszedték őket és úgy buszoztatták fel a békemenetre?

Figyelt kérdés
és még büszkélkedik vele hogy kaját és piát is adtak a buszon az én adómból...
jún. 1. 21:10
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
70%
hálisten én már nem ide fizetek adót, tedd te is így :D
jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom, hogy az ismerősöd mondta-e ezt.
jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
Igen, a párom heves megyei rokona mondta, hogy egy állami szervnél dolgozott és az egész nyugdíjas bandát a barátnőivel együtt felbuszoztatták... ráadásul még büszke is volt rá, hogy a ő a béke mellett menetel.
jún. 1. 21:28
 4/56 anonim ***** válasza:
17%
És akkor mi a borzasztó ebben? Nem erőszakkal vitték el, nem rákényszerítették, el akart menni.
jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
45%
Nincs ebben semmi rossz. A békemenettel kifejezik a fideszesek, hogy Oroszország vonuljon ki Ukrajnából, és fejezzék be a vérrontást.
jún. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
12%
És az miért baj ha egy rendezvényre szerveznek buszjáratot? Nem a te pénzedből volt ne aggódj, az enyémből volt, én meg nem sajnálom rá.
jún. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:
Azért mert csóró és buta emberekkel villogni, akiket felvisznek pogácsáért nem szép dolog. Ráadásul az adófizetők pénzéből.
jún. 2. 15:08
 8/56 anonim ***** válasza:
14%
Szóval lenézed a szerinted nálad szerényebb anyagiakkal rendelkezőket akiknek segítség az ha szerveznek nekik buszt mert mondjuk nem telik kocsira nekik vagy koruk folytán nehéz neki az utazás és amúgy szeretnének résztvenni egy fontos eseményen. Kijött a liberálisokból az elnyomás a diszkriminálás a lenézés, a valódi énjükébő lett állva a busz szégyenlhetitek magatokat. És mégegyszer:nem a te pénzedből, az enyémből meg a többi jóérzésű ember pénzéből. Nekik is joguk van , nem te fogod eldönteni mire adnak és mire nem.
jún. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
18%
Javítva : És mégegyszer:nem a te pénzedből, az enyémből meg a többi jóérzésű ember pénzéből lett állva a busz.
jún. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:

9# Szellemi fogyatékosnak tetszik lenni, hogy annak tapsol hogy a regnáló kormány az adófizető pénzéből szervezi és buszoztatja politikai célból az öregeket akiket kihasznál?


Úgy látom nem véletlen van két pipád és nem véletlen vagy fidesz szavazó...

jún. 2. 15:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!