Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ismerős mondta, hogy a nyugdíj...

Ismerős mondta, hogy a nyugdíjas barátnőivel összeszedték őket és úgy buszoztatták fel a békemenetre?

Figyelt kérdés
és még büszkélkedik vele hogy kaját és piát is adtak a buszon az én adómból...
jún. 1. 21:10
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
14%
Azt szeretném ha 0 pipám lenne itt, arra hajtok . Ostoba véglény te vagy meg a pajtásaid a liberálisok globalisták. Adófizetők pénze az nem a te pénzed. Én támogatom hogy erre költsék, igen. Neked meg lehet beleugatni, de döntésed szavad itt nincs. Láthatóan nincs, mivel szerveztek buszokat és te semmit nem tudsz tenni ellene az ég világon, csak itt puffogni :D
jún. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:

11# Az adófizetők pénze mindenkié, nem csak a 2 millió fidesz birkáé.


De meg szerencse hogy téged a saját pénzeden tartanak ilyen sötétségben.

jún. 2. 15:54
 13/56 anonim ***** válasza:
14%
Több mint 3 millió szavazója volt 22-ben és 26-ban több lesz. Szóval nemcsak hazudsz még ostoba is vagy. És mivel mi támogatjuk a buszozást, ezért a mi szavunk dönt, mert a mi álltalunk támogatott koalíció van kormányon. Ez van öregem. Nektek kuss a nevetek 26 ig, aztán lehet menni a fülkébe és reménykedni, ennyi a feladatotok és lehetőségetek semmi több. Persze lehet írkálni meg pattogni ide oda, ezzel biztos jobban telik az idő, de csak a vérnyomásotok fog nőni tőle, mi meg nevetve nyerünk.
jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
60%

Alapvetően az egész kampányrendszert ellenzem, azt, hogy az állam pénzéből, ami a mi pénzünk, a politikusok plakátokat, rendezvényeket, médiamegjelenéseket fizetnek.

Viszont ezen belül semmi különös nincs abban, hogy buszokat szerveznek egy rendezvényre. És ugyanúgy vannak Dk birkák, Magyar Péter birkák, stb, őket is terelgeti a gazdájuk. A fidesz rendezvényein sem csak a fideszbirkák vannak, a legtöbben saját gondolatokkal rendelkeznek.

jún. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 A kérdező kommentje:

14# És nem tartod ellentmondásnak, hogy a fidesz birkákat a te adódból terelik 10 éve, a többiek meg zsebből fizetnek mindent?


Persze én is szívesen adom az adómat lölőnek, de szívesebben látnám ha iskolákat és kórházakat újítanának fel belőle.

jún. 2. 17:39
 16/56 anonim ***** válasza:
10%

15!

Egyrészt a "zsebből fizetnek" nem egészen így van, minden pártnak jár állami pénz, a szavazatoktól függően, másrészt most is megy a vizsgálódás, hogy milyen külföldi pénzeket kapott az ellenzék. Ráadásul ez egy befektetés, nem önzetlenül fizetik a politikusok, vagy a mögöttük álló emberek a kampányokat.

És akkor még az is ott van, hogy most azért a fidesz költi legjobban az állami pénzt, mert ők a kormánypárt, ha valamelyik másik lesz, akkor azok fogják költeni,illetve amikor más volt, az költötte.

jún. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 A kérdező kommentje:

16# És annyira kell költeni propagandára hogy tóninak évi 200 milliárd kell rá? Hogy tóth gabinak azonnal 8 milliós órával kell megjelennie és nagy feró koncert nélkül 90 millió hasznot tesz zsebre évente? :D


Nektek fidesz szurkolóknak tényleg semmi nem számít, kiváncsi lennék hogy a pedofilok elengedése mellett, a ügyiratokból való névkihúzgálás után mit nem viseltek el? Félelmetes belegondolni mennyire hiányzik a magyar nép gerince, lassan már háromször körbehajolja a saját testét a fidesz kedvéért.

jún. 2. 18:09
 18/56 anonim ***** válasza:
100%
ezért nem magyarban élek és adózok, ezzel nem fogsz tudni mit tenni, költözz el te is, ez a megoldás mint már mondottam
jún. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 A kérdező kommentje:
#18 Már ausztriában élek, csak kíváncsi vagyok hogy mit szól hozzá az átlag magyar, hogy a kormány háborús propagandára költi a pénzét. De úgy tűnik az átlag magyar sajnos egy jobbágy szintjén van. :D
jún. 2. 18:13
 20/56 anonim ***** válasza:
0%
17 na és irigyled? Tegyél le te is valamit az asztalra, aztán lesz drága órád. Én nem irigylem tőlük, ügyesek. El kell költözni ahogy írja itt a 18as, aztán nem itt siránkozni.
jún. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!