Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ismerős mondta, hogy a nyugdíj...

Ismerős mondta, hogy a nyugdíjas barátnőivel összeszedték őket és úgy buszoztatták fel a békemenetre?

Figyelt kérdés
és még büszkélkedik vele hogy kaját és piát is adtak a buszon az én adómból...
jún. 1. 21:10
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
62%
abszolút nem érdekli :D láttad a 444-es békemenet tudósítást? az átlag 40 iq-s, de ez van. nem jobbágy szint, mert azok kiálltak magukért, ez valami más lesz :D
jún. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:
21# Nem tudom hogy lehet a magyar nép ennyire elmaradott. Gyakorlatilag 35 évvel a rendszerváltás után még hülyébbek az emberek mint voltak. A szocializmusban legalább a józan paraszti ész működött, itt már az se.
jún. 2. 18:19
 23/56 anonim ***** válasza:
0%
444 szennyvideót nem néz csak a belpesti senkiházi. És így se tudnak győzni akárhogy szapulják a fideszeseket ,sőt :D
jún. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:

17!

Természetesen nem kell ennyire költeni, felháborítónak tartom sőt, én megtiltanék mindenféle kampányt. De az eredeti kérdés a buszokra vonatkozott, abban semmi durvát nem látok.

Nem vagyok Fideszes.

Egyébként egyelőre csak a Mi hazánkban látom a magyar nép gerincét.

jún. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:

23# A fideszeseknél az a győzelem hogy az ország egyre szarabb állapotban van de a propaganda miatt mindenki azt hiszi, hogy a hábólú ellen kűzd?


Gondolom az nem számít hogy az EU második legszegényebb országa vagyunk és legkorruptja is egyben. Persze az M1-en nyilván ezt is megmagyarázzák nektek. :D

jún. 2. 18:23
 26/56 anonim ***** válasza:
9%

"láttad a 444-es békemenet tudósítást? az átlag 40 iq-s, de ez van. nem jobbágy szint, mert azok kiálltak magukért, ez valami más lesz :D"


Én fideszes média tudósítását láttam, az összes megszólított intelligens ember volt. Nyilván az ellenzék a hülyéket mutatja be. Ez a Magyar Péter, Dk, Momentum, vagy bármelyik politikai erő rendezvényein így van. Mindnél azonos az értelmesek és a hülyék aránya és azt mutatja meg a média, ami az általa képviselt oldal előnyére válik. Azt hittem ez mindenki számára egyértelmű.

jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
89%
21-es vagyok: kérdező: mindegy, ha rájuk omlik az egész sem érdekli őket, de nem az én pénzemből megy legalább, én ennyit tudok tenni és ez egy nagy lépés. gondold el, hogy mi kint vagyunk és a család jó részét sem érdekli, tolják a 3 kg krumpliért. nincs értelme bármi értelmet keresni mert nincs benne.
jún. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:

tessék, ez az átlag: https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..


de tapsolnak tovább.

jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
10%

Kérdező: te mivel bizonyított hogy olyan okos vagy? Te mindenki feledte állsz? Mert eddig ez jött le azt üzeneteitből.

Mit teszel te az országért?

Nézd meg mennyi pénzt ment most a kórházakra, és az iskolákra is. Tájékozódj mielőtt csak ezt a két szót tudod szajkózni.

Szerinted az ellenzék akik a parlamentben vannak miből tartják fenn magukat? Nem a te pénzedből, az adódból ugyanúgy?

Neki kis kellenek plakátok és buszok, ez minden politikai pártnál választások előtt alap. Ehhez jönnek a mecenások.

Az ellenzék eddig mit adott neked? Majdnem államcsődöt, az egészségügyi összeroppanását?

Te milyen birka vagy? Van diplomád, mi a munkád?

jún. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 A kérdező kommentje:

29# Kérlek nézd meg az ellenzéki tüntetéseket és az azokra irányuló marketing mennyiségét a fidesszel szemben (plakát, köztv, influencerek, youtube és facebook hirdetések, lefizetett propagandisták). Aztán ha ezt megtetted akkor nagyon mélyen maradj csendben.


29# Grafikus vagyok, három nyelven beszélek és ausztriában élek, köszönöm.

jún. 3. 11:43
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!