Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 2026-ban lesz Kormányváltás...

Ha 2026-ban lesz Kormányváltás akkor változhat a rádiós helyzet?

Figyelt kérdés

Nagyon szörnyű hogy 2023. 10. 01. óta a Petőfi Rádió CSAK Magyar zenét játszik, de azok még csak közel sem olyan népszerűek mint a világslágerek.


A Retro Rádió nagyrészt 1980-as zenét játszik.


Ahol én lakok a Rádió 1 nem jön be jó minőségben.


Nagyon nem jó.


Nagyon sürget.


A rádiók 10+7 évre szerzik meg a Jogosultságot.


Ennyi idő alatt az emberek drasztikusan megöregszenek.



máj. 18. 12:16
 81/93 anonim ***** válasza:

"Ha 2026-ban lesz Kormányváltás akkor változhat a rádiós helyzet?"

Nem, hiszen alkotmányban rögzített dolog, hogy márpedig a rádiós helyzet kormányváltáskor sem változhat! :D

aug. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/93 A kérdező kommentje:
#81 :(
aug. 11. 20:31
 83/93 anonim ***** válasza:
18%

Jaj, még mindig ezen rágódik a kérdező. Szerintem nem lesz kormányváltás. Mindig gagyi zenéket fogsz hallgatsz? Online radio otthon, autózáshoz töltögess le, vagy onlineba, transzmitterrel hallgasd, amit csak akarsz.

Megjegyzem, hogy a komcsi időkben még borzadájabb zenék mentek.

aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/93 anonim ***** válasza:
63%

83-as: miért nyomatod az online rádiót és a letöltögetést?


Komcsi időkben jó zenék voltak. Például Illés. Lehet, hogy neked már más az ízlésed, de nem véletlenül szeretik a fiatalok például Kordáékat, akik még a Szigeten is fellépnek.


A zene szerintem nem függ a rendszertől.


De a frekvenciák igenis függenek, a Fidesz például elvette a frekvenciát a Klubrádiótól, mert nem tűri az ellenzéki hangokat.


(Nem mintha szeretném a Klubrádiót, nem is hallgatom, de akkor se pálya, hogy indokolás nélkül elveszik a frekvenciát).

aug. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/93 anonim ***** válasza:

Lehet nem egy korosztály vagyunk. 10-es, 20-as, 30-asok nem hallgatnak rádiót. Mi tévét sem nézünk már. Valószínűleg a streaming szolgáltatásokat sem ismered.

Az általad felsorolt előadókat a szüleim szeretik. 60+ 70+ osak.

aug. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/93 anonim ***** válasza:

A fiatalok is szeretik.


És látom, nagyon nyomatod az internetes rádiózást. A gyerekeim is hagyományos rádiót hallgatnak, holott 30-asok, annak is az elején.


De reklámozhatod nyugodtan az internetes rádiózást, meg azt, hogy a szocializmusban nem volt jó a zene. Szerintem nincs igazad.


Például az X Faktorban miért énekelnek a fiatalos régi slágereket? (Amúgy nagyon ritkán nézek bele, mert nagyon gagyi, és előre meg van szabva, hogy kinek kell győztesnek lennie. Lehetőleg határon túli magyarnak, ha jól énekel, ha nem. Most írhatod, hogy nemzetgyűlölő vagyok, ami nem igaz, csak nem szeretem az igazságtalanságokat.)

aug. 13. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/93 anonim ***** válasza:

Azt nem gondolom, hogy ezért nemzetgyűlölő vagy. Nem lehet egy az ízlésünk. Nem is reklámozom az online rádiót. Az X-Faktort nem akarom minősíteni, hosszú lenne. Neves haza producerek, nem is veszik őket komolyan.

Bizonyos rétegnek nem tetszik, a rádió és tévé kínálata. Nekik ott vannak az online felületek. 30 éve is pocsék volt, most is a rádió és a tévé. A Netflixet, Amazont, Max-ot ismered?

Az ismeretségi köreimben, még az idősek is online hallgatnak/néznek. Kinek mi a jó. Ha valakinek nem jó, vannak lehetőségek. Néhány hozzászólásban már az egyház is előkerült, meg egyházi temetés. Nagyon néztem 🤣

aug. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/93 anonim ***** válasza:
100%

Abban teljesen egyetértünk, hogy a rádió és a tévé műsora pocsék. (Kivéve a Bartókot, mert a komolyzenét nagyon szeretem, és hírek szinte nincsenek. Csak zene.)


A tv-t ha néha bekapcsolom, szinte biztos, hogy reklám megy minden adón. Ha valóban bevennénk azt a sok gyógyszert, amit reklámoznak, már nem lennénk az élők sorában. Unalmas és nevetséges ez a sok reklám. Csak hát ebből élnek a kereskedelmi adók. De a királyi tv-ben minek ez a sok reklám?

aug. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/93 anonim ***** válasza:

Az nem olyan nagy baj, hogy a Petőfi csak magyar zenét játszik.

Az az igazi probléma, hogy jó zenét még véletlenül sem nyomnak.

(Bár ez az összes többi rádióadóra is vonatkozik. Ugyanazok az unalmas, pocsék tingli-tangli popszámok mindenhol, naponta háromszor.)

szept. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/93 anonim ***** válasza:
Hallgasd a Kossuth Lajos néprádiót.
szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!