Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 2026-ban lesz Kormányváltás...

Ha 2026-ban lesz Kormányváltás akkor változhat a rádiós helyzet?

Figyelt kérdés

Nagyon szörnyű hogy 2023. 10. 01. óta a Petőfi Rádió CSAK Magyar zenét játszik, de azok még csak közel sem olyan népszerűek mint a világslágerek.


A Retro Rádió nagyrészt 1980-as zenét játszik.


Ahol én lakok a Rádió 1 nem jön be jó minőségben.


Nagyon nem jó.


Nagyon sürget.


A rádiók 10+7 évre szerzik meg a Jogosultságot.


Ennyi idő alatt az emberek drasztikusan megöregszenek.



máj. 18. 12:16
 51/93 anonim ***** válasza:
26%

#45


"Ki adta ki nekik?"


Nyilván a feledtesük, és, mivel elég sok helyen ez volt a helyzet, vélhetően elég magas szintről érkező utasítás lehetett.


Végső soron pedig valamilyen szintű politikai befolyás volt.


Alapvetően a korábbi kormány elvett az egyháztól forrásokat, ez nyilván nem tetszett nekik.

A Fidesz-kormány (ellenzékből) meg nyilván ígért nekik pénzeket, valahonnan innen indult ez az egész.


Fidesz nyeresége rajta a hozott szavazóbázis, egyház nyeresége rajta a pénzek... ettől még megtörtént.

Nem véletlen az sem, hogy igyekeznek a vallásos politikusok képét fenntartani, még, ha ez valójában nem is igaz - de még mindig hoz szavazatokat, ezért csinálniuk "kell"...


A vallás, a televízió, a rádió emberekre gyakorolt befolyásolási képessége óriási - és ezeket uralták és leuralták az elmúlt évtizedben.


Nem számít, hogy mennyire jól irányítják az országot vagy hova vezet (mennyire fenntartható) a dolog, az számít, hogy az embereket valamilyen alapon meggyőzzék...


Az, hogy ennek megisszuk a levét is, a jelenben senkit nem érdekel (úgy látszik, a "népet" - így nagy általánosságban - sem)... pedig meg fogjuk inni, velősen.

aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/93 anonim ***** válasza:
40%

"Ki adta ki nekik?"

"Nyilván a feledtesük ... vélhetően elég magas szintről érkező utasítás lehetett."

Ja, szóval semmi konkrétum, csak találgatsz...


"és, mivel elég sok helyen ez volt a helyzet"

Mármint mi? Elég sok helyen az volt a helyzet, hogy "kiadták nekik"? Honnan veszed? Honnan veszed, hogy nem saját maguk döntötték el a papok, hogy miről beszélnek, mint mielőtt "kiadták nekik" (állítólag...)?

aug. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/93 anonim ***** válasza:
0%

#52


Nem. Generálisan sok templomban, több pap agitált a Fideszre szavazásra.


Ez TÉNY.


Ha nem hallottad vagy fiatal voltál akkor, ez akkor is megtörtént sajnos.

aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/93 anonim ***** válasza:

"Generálisan sok templomban, több pap agitált a Fideszre szavazásra. Ez TÉNY."

Az is tény, hogy lehetséges, hogy felsőbb utasítás nélkül látták jónak így.

És az is tény, gondolom, hogy nem te magad jártál generálisan sok templomban, hogy saját tapasztalatra hivatkozhass ezügyben. Tehát akkor mire hivatkozol? Arra, hogy bizonyos lapok azt írták? Mert oké, az tény, hogy azt írták. De milyen alapon írták?

Ha az ország kétharmada a Fideszre szavaz, abban benne van az is, hogy a papok kétharmada is rájuk szavaz. Szóval nem olyan nagyon furcsa, ha másokat is arra bíztatnak - akárcsak az összes többiek, akik őket látják a legjobb választási lehetőségnek.

aug. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/93 anonim ***** válasza:

#54


A legjobb választási lehetőségtől őrülten messze vannak... annakidején valóban tűnhettek jobbnak, manapság már elszaladt velük a ló, de jó messzire.


Ami az agitációt illeti, saját tapasztalat, de valóban írták az újságok is.

aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/93 anonim ***** válasza:

"Ami az agitációt illeti, saját tapasztalat"

Hány templom hány papja alapján?

aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/93 anonim ***** válasza:

#56

5-6, de mások is tapasztalták.

aug. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/93 anonim ***** válasza:
40%
Én meg 11-12 alapján épp az ellenkezőjét tapasztaltam. És mások is azt tapasztalták, amit én. Akkor?
aug. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/93 anonim ***** válasza:
41, tudom miről beszélek :) itt a jászságban használom egyébként.
aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/93 anonim ***** válasza:

53, nem tudom te mit nevezel templomnak meg kit papnak, de a családunk/barátaink nagy része templomba járó az ország elég sok pontjàn szétszórva. Egyetlen pap sem fideszes, a legtöbbje simán nem megy el szavazni, nem hogy még agitáljon bárkit is bármire.

Bár én sem szavazok, mert elég gusztustalan a politika nélkülem is. Kicsit konteósnak érzem a szavaidat.

aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!