Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 2026-ban lesz Kormányváltás...

Ha 2026-ban lesz Kormányváltás akkor változhat a rádiós helyzet?

Figyelt kérdés

Nagyon szörnyű hogy 2023. 10. 01. óta a Petőfi Rádió CSAK Magyar zenét játszik, de azok még csak közel sem olyan népszerűek mint a világslágerek.


A Retro Rádió nagyrészt 1980-as zenét játszik.


Ahol én lakok a Rádió 1 nem jön be jó minőségben.


Nagyon nem jó.


Nagyon sürget.


A rádiók 10+7 évre szerzik meg a Jogosultságot.


Ennyi idő alatt az emberek drasztikusan megöregszenek.



máj. 18. 12:16
 61/93 anonim ***** válasza:

#60 21:25


Nem azt mondtam, hogy MA mennyire Fideszesek a papok, hanem az egykori MSZP-kormány idején volt részükről agitáció.

Azt sem mondtam, hogy akkor ne lett volna igazuk, mert valóban voltak bajok... szimplán csak nem szabadott volna a politikát behozni.


Eszerint volt egy elég nagy félreértés, ez alapjában egy régi dolog, nem jelenleg általános viselkedés. Akkoriban valóban megtörtént és valóban sok helyen. Később már nem volt ennyire általános (utalás viszont előfordult), manapság pedig már nem jellemző.


...viszont a Fidesz igyekezett megtartani a vallási közösségeket, pontosabban azok szavazatait, nem véletlen ez a látszólagos vallásosság sem.

aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 anonim ***** válasza:
39%
Megjegyzem, a miniszterelnök már prédikált is templomban.
aug. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/93 anonim ***** válasza:
39%
28 vagyok, a szüleim 60+. Feltűnt volna az agitáció régen is, mert nem tegnap kezdtünk el templomba járni..
aug. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 anonim ***** válasza:
39%

63-as: én nem járok templomba (lehet lepontozni), de vallásos ismerőseimtől tudom, hogy a papok választás előtt elmondják a híveknek, kire kell szavazni.

Egyébként temetés ügyében voltam egyszer egy papnál, aki nem maradt a témánál, hanem elkezdett magyarázni, hogy az épp hatalmon levők (baloldal) tekintete milyen gonosz, mennyire harácsolnak (a FIDESZ persze nem harácsol), és hogy gyűlölni kell őket. Úgyhogy ennek következtében polgári temetés lett. A suszter maradjon a kaptafánál, a pap pedig a vallásnál és ne a politikánál.

aug. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 anonim ***** válasza:

"temetés ügyében voltam egyszer egy papnál, aki ... Úgyhogy ennek következtében polgári temetés lett."

Ha úgyse hiszel Istenben, miért lett volna egyházi temetés eredetileg?

Ha meg hiszel, miért egy pap szövegétől tetted függővé, hogy egyházi temetést kérsz-e a halottadnak? Ha valóban fontos lett volna, hogy egyházi temetés legyen, és annyira ellenszenves volt az adott pap, mehettél volna másikhoz is a temetést intézni.

aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 anonim ***** válasza:
79%
Ki hallgat még rádiót? 😄 Autóban is tudsz Bluetoothozni telóról, ott pedig Myyoutube, Spotify stb. Ha régebbi autód van, vehetsz bele átalakítót. Azt hallgatsz, amit csak akarsz.
aug. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 anonim ***** válasza:
15%

#66 22:57

Igaz, de ahhoz mobilnet is kell.


Ettől függetlenül elég gáz, hogy lezüllesztették a szabadon fogható rádióadásokat.

aug. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 anonim ***** válasza:
31%

65-ös: kötekedünk, kötekedünk? Mert nem az én saját temetésem volt, hanem olyané, aki hitt, de nem volt vallásos. Gondoltam, biztos, ami biztos. Temetésnél nem az eltemettető világnézetét kell figyelembe venni, hanem a halottét.


Egyébként aki nem jár templomba, még hihet istenben, csak a papokat nem szereti. A templomba járás csak a felszín.

aug. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 anonim ***** válasza:
50%

65-ös: nem Budapesten élek, hogy válogathassak a papok közt.


Istenben hinni és a papokban bízni két különböző dolog. Az elhunyt se kedvelte a papokat.

aug. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/93 anonim ***** válasza:

66-os vagyok

Okostelefonnal jár mindenki, mobil netje van már szinte mindenkinek. Nem jobb, ha saját magatoknak válogatjátok össze a kedvenc zenéiteket? Lehet retro, opera, klasszikus, jazz, rock, pop, amit csak akartok, reklám nélkül. Lényegtelen, hogy éppen milyen kormány van hatalmon. Régen is pocsék volt a rádió, na főleg a Danubius. Unásig ismételte napról-napra az ezer éves zenéit.

Engedjétek már el ezt! Hogy jön ide a vallás, egyház?

Mondom, mobilnet, conctálsz bármit. My Youtube, Spotify kismillió ilyen legális megosztó oldal van. Minden ízlés és korosztály megtalálja, amit akar.

aug. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!