Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 2026-ban lesz Kormányváltás...

Ha 2026-ban lesz Kormányváltás akkor változhat a rádiós helyzet?

Figyelt kérdés

Nagyon szörnyű hogy 2023. 10. 01. óta a Petőfi Rádió CSAK Magyar zenét játszik, de azok még csak közel sem olyan népszerűek mint a világslágerek.


A Retro Rádió nagyrészt 1980-as zenét játszik.


Ahol én lakok a Rádió 1 nem jön be jó minőségben.


Nagyon nem jó.


Nagyon sürget.


A rádiók 10+7 évre szerzik meg a Jogosultságot.


Ennyi idő alatt az emberek drasztikusan megöregszenek.



máj. 18. 12:16
 71/93 anonim ***** válasza:

70-es: szerintem a rádió jobb. Nem kell figyelgetni, hogy mikor merül le, nem kell figyelgetni, hogy elfogy a korlátozott internet, és a rádiónak sokkal jobb hangja van.


Ha valaki például otthon főz, miért kellene az okostelefonon beállítani a rádiót? És ha közben valaki hív rajta? Akkor mi van? Foglaltat jelez?

aug. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/93 anonim ***** válasza:
80%

#71 Nem, olyankor megszakad az adatforgalom, hacsak a VoLTE nincs beállítva, de alapból a hanghívásnak van prioritása.

Én sem preferálom az állandó internetes rádióhallgatást, pedig korlátlan netem van, jobban szeretem az FM rádiót, külföldön a DAB-ot.

aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/93 anonim ***** válasza:

Otthon beállítod mondjuk gépről, bloetootal hangszóróhoz csatlakoztatod. Online radiót szélessávú, vagy wifi, Mind1.

Autóban ülve, nem kell feltétlenül mobilnet, letöltesz Mp3-at transzmitterrel konnektálod. Legyen telefon töltő az autóban.

aug. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/93 anonim ***** válasza:

Hát minek ez a nagy cécó, ha van rádió? Ráadásul sokkal tisztább a hangja. Csak konnektorhoz csatlakoztatom, és már szól is.


Több rádióm van. Egyiken a Bartókot, másikon a Klasszikot, harmadikon pedig külföldi adókat hallgatok, érdekes módon azon mindenféle külföldi bejön. De a Kossuth például nem. Bár azt nem is akarom hallgatni.

aug. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/93 anonim ***** válasza:

"kötekedünk, kötekedünk?"

Jóindulat, jóindulat?

Beszélgetünk, beszélgetünk.


"Mert nem az én saját temetésem volt"

Tényleg? Sose gondoltam volna! :D


"Temetésnél nem az eltemettető világnézetét kell figyelembe venni, hanem a halottét."

Nem előírás. De ha mégis fontos volt neked, hogy úgy csináld, ahogy valószínűleg ő szeretné, és valóban fontos volt, akkor megintcsak: mehettél volna másik paphoz is.

aug. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/93 anonim ***** válasza:

"nem Budapesten élek, hogy válogathassak a papok közt... Az elhunyt se kedvelte a papokat."

Akkor meg nem kellett volna papos temetés...

aug. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/93 anonim ***** válasza:

"Én sem preferálom az állandó internetes rádióhallgatást, pedig korlátlan netem van, jobban szeretem az FM rádiót, külföldön a DAB-ot."

Miért?

aug. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/93 anonim ***** válasza:
A 77-es nyilván azért szereti jobban, mert a rádió sokkal egyszerűbb. És nem kell lesni, hogy mikor merül le az aksi.
aug. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/93 anonim ***** válasza:

Plusz, ha telefonon hallgatom a rádiót, és hívnak, akkor pont beletenyerelnek a kedvenc zeneművembe.


De aki ennyire nyomatja a netes hallgatást, lelke rajta. Mindenki úgy hallgatja, ahogyan neki jobb.

aug. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/93 anonim ***** válasza:

"ha telefonon hallgatom a rádiót, és hívnak, akkor pont beletenyerelnek a kedvenc zeneművembe"

Ha rádión hallgatod és hívnak, akkor ugyanúgy beletenyerelnek...

aug. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!