Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 2026-ban lesz Kormányváltás...

Ha 2026-ban lesz Kormányváltás akkor változhat a rádiós helyzet?

Figyelt kérdés

Nagyon szörnyű hogy 2023. 10. 01. óta a Petőfi Rádió CSAK Magyar zenét játszik, de azok még csak közel sem olyan népszerűek mint a világslágerek.


A Retro Rádió nagyrészt 1980-as zenét játszik.


Ahol én lakok a Rádió 1 nem jön be jó minőségben.


Nagyon nem jó.


Nagyon sürget.


A rádiók 10+7 évre szerzik meg a Jogosultságot.


Ennyi idő alatt az emberek drasztikusan megöregszenek.



máj. 18. 12:16
 31/93 anonim ***** válasza:

#30


Valóban jó lenne, ha nem egy kézben lévő, megkötött kezű kényszerrádiók lennének foghatóak és helyettük inkább piaci alapon működő rádiók lennének...


Ha ez nem is olyan egyszerűen oldható meg (amíg nem jár le az adóengedély), a DAB elindítása, persze megfelelő vevőkkel hozhatna ilyen országos csatornákat, kérdés, mennyire vonzó ez jelenleg, és ugye a teszt adást, ami nem volt országos elérésű, 2020. szeptemberében csendben leállították, elindítani pedig sokkal drágább a leállítást követően.


Wiki szerint 2020 szeptember 5-én jelentették be a leállítást, 12 évvel a teszt indulását követően... ami végig elhagyatott tesztüzemben maradt úgy nem mellesleg.

jún. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/93 A kérdező kommentje:
#31 Mikor lesz pályázat az Országos kereskedelmi frekvenciára?
jún. 23. 19:57
 33/93 anonim ***** válasza:

#32


Nem tudom, mikor lesz, de szerintem nem egyszerre járnak le ezek a frekvenciahasználati jogok.

jún. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/93 anonim ***** válasza:

Már a Bartók is politikai befolyás alatt van. Egyre több vallásos és barokk zenét adnak, Bach ömlik a rádióból.

Azt akarja a kormány, hogy az emberek legyenek vallásosak, tehát befolyásolhatók. És jámborak, akiket irányítani lehet.


Nagyon szeretem ezt az adót, a komolyzenét, de a hátam borsózik, mikor jön Bach.


A tv ugyanígy. Rengeteg a vallásos műsor.


Semmi bajom a vallásos emberekkel, de ne a kormány akarja megmondani, hogy kinek milyen legyen a világnézete. Ne nyomják le a torkomon a vallást, mert akkor nem érzem magamat szabadnak.

júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/93 anonim ***** válasza:

#34 15:01


Nem attól lesz befolyásolható, hogy vallásos.

Bár az igaz, hogy, ha vallásos, akkor sokat számít, mit mond neki a pap, és a papon keresztül valóban befolyásolhatóbbak lehetnek.

(Itt van a papoknak felelőssége, ugyanis rájuk felnéznek, így van egyfajta hatalmuk, ehhez pedig társul egy felelősség... és volt már rá példa, hogy a papoknak kiadták, hogy kampányoljanak... hát, amiről tudok, konkrétan a Fidesz mellett, de nem mindenkit tudtak rávenni akkor sem, viszont a papok jelentős részét igen. Nyilván náluk is megvolt a magasztos cél - a templomok támogatása, esetleg a vallás népszerűsítési képessége, de leginkább az, hogy a korábbi MSZP kormány elvont forrásokat /pénzt/ tőlük.)


Az oktatás lezüllesztése valóban a befolyásolhatóság miatt van, a vallás része inkább képmutatás. Azt szeretnék láttatni, hogy ("ők is") vallásosak, ezzel szimpátiát akarnak kelteni, és végső soron megszerezni (inkább megtartani) a vallásos szavazóikat.

Ez egész egyszerűen imitáció, de a legjobb szó rá konkrétan a képmutatás.


Kétlem, hogy ők maguk vallásosak lennének... úgy tesznek, ezzel nyernek szavazókat, de ez nem több ennél.

júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/93 anonim ***** válasza:

Emlékszünk még arra, hogy "térdre, csuhások!".


Amúgy én azzal sem értek egyet, hogy olyan nagyon kell az egyházakat támogatni, sőt, iskolákat átadni nekik. Aki nem vallásos, annak nincs is joga a gyermekét egy semleges iskolába járatni? (Nagy városban talán, de vidéken nincs választási lehetőség).

júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/93 anonim ***** válasza:
36-os vagyok. Félreértések elkerülése végett: ha nem értek egyet az egyházak túlzott támogatásával, attól még lehetek istenhívő.
júl. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/93 anonim ***** válasza:

Jövőre szerezz be egy Bluetooth-os rádiót.

[link]


Ezután rádió felhangosít, a pártok meg csak váltogasság egymást.

júl. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/93 anonim ***** válasza:
Online radio, itt válogathatsz
júl. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/93 anonim ***** válasza:
36%

23 hogy ne lenne már működőképes a DAB?! Toyota RAV4, falusi vagyok és igenis működik iPhone csatlakoztatással… Ja, én el is olvastam a kocsim kézikönyvét.

A Danubiusnak lejárt a szerződése és a dolgozók is inkább máshová tartottak. Tudom, mert keresztanyám is ott dolgozott. Semmiféle politika nem volt ebben.

Iszonytos, miket tudtok kitalálni, csak mert az a bajotok, hogy az van kormányon, aki. Nem vagyok egyetlen párt szavazója sem, de ez már nevetséges, ami itt megy..

aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!