Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vidéken Magyar Péter tüntetésé...

Vidéken Magyar Péter tüntetésén azért vannak sokan, mert az olcsó vármegye és országbérletnek köszönhetően a körúton belüli libsi bölcsész fiatalok is el tudnak utazni?

Figyelt kérdés

Nem hogy hálásak lennének a kormánynak!

Fillérekért lehet utazgatni. Még szja-t se kell fizetniük. Majd megtudnák baloldal alatt milyen az élet. 36% lenne csak az szja...


máj. 16. 11:28
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
4 számjegyű IQ? Azta, hogy mik vannak! Egyébként honnan tudod, hogy melyik pàrttal szimpatizálok? Érdekesnek tartom, hogy az alapján szólsz le, hogy birkának tartom a FIDESZ szavazóit, az alapján amire szavaznak. Nem érzel ebben némi ellentmondást? Mert ha nem akkor megint van egy rossz hírem.
máj. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

#30 vagyok Ha azért birkázol valakit, mert a saját értékrendje szerint szavaz - nekem is van rossz hírem: másnak is lehet saját értékrendje - az "furcsa".

Igen, az alapján szóllak le én is, hogy nem vagy hajlandó/képes elfogadni a Tiédtől eltérő értékrendet.

Nem érdekel, melyik párttal szimpatizálsz.

Az örökös birkázás viszont kontraproduktív, a Fidesz négyszeres 2/3-a erre a legjobb bizonyíték.

máj. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
#31 Egyébként ebben a vitában csak te birkázol (valószínűleg a tolerancia és intelligencia jegyében), sem #32, sem én nem sértegettünk senkit. #26 vagyok.
máj. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Azt hiszem itt az ideje elengedni ezt a vitát, én látom, hogy ostoba vagy hozzá, Te pedig nem, sőt nem is fogod. :)
máj. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
#34 Vitaelengedésben egyet értek, de megint Te gorombáskodsz. Érv helyett.
máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
#34 Valóban fejezzétek, be, de csak te sértegettél mindenkit, más nem.
máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!