Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vidéken Magyar Péter tüntetésé...

Vidéken Magyar Péter tüntetésén azért vannak sokan, mert az olcsó vármegye és országbérletnek köszönhetően a körúton belüli libsi bölcsész fiatalok is el tudnak utazni?

Figyelt kérdés

Nem hogy hálásak lennének a kormánynak!

Fillérekért lehet utazgatni. Még szja-t se kell fizetniük. Majd megtudnák baloldal alatt milyen az élet. 36% lenne csak az szja...


máj. 16. 11:28
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
#20: Rám, szavazni? Te tényleg inkább kanál vagy nem kés.
máj. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
50%
#21 Rátok, többesszámban, a birkázó zsenikre.
máj. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
50%
#21 A bejegyzésében #20 valóban többes számot használt, azt írta, hogy "ráTOK" és nem azt, hogy "ráD". Van, aki érti a kettő közötti különbséget. Ha nem érted, akkor légy óvatos a birkázással!
máj. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
50%
#21 Bocs, legyél, mielőtt ezt is félreérted.
máj. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
#22,23,24: Hogyan tudnál, rám szavazni és miért a többes szám, kik a többiek? Segíts!
máj. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
50%

#25 A #22-ben írtam, hogy nem ráD, hanem ráTOK, ahogy arra #23 is felhívta a figyelmed. A "rátok" többes szám és - ebben a szövegösszefüggésben - azokat értem alatta, akik érvrendszere kimerül az egyet-nem-értők birkázásában. Azokat értem alatta, - ismétlem, ebben az összefüggésben - akik csak a másként gondolkodók, más érdekrendszerben élők sértegetésére képesek.

Van egy rossz hírem: mindenkinek lehet saját véleménye, mindenkinek lehet saját érdeke. Ezt a gondolkodásmódot úgy hívják, hogy liberalizmus.

Szerintem ezt már csak az nem érti, aki nem akarja.

máj. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
50%
#26 Márpedig #25 szemmel láthatóan nem akarja.
máj. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Arra próbálok rávilágítani - csak sajnos nem érted - hogy nem vagyok politikus, nem tudsz rám, ránk szavazni, mert soha sehol nem indultam, nem lehetett engem, pláne minket választani. A véleményszabadságnak pedig része, hogy tarthatlak birkának amièrt ez alapján politikai tényezőnek gondolsz akire Te nem szavazol. Sajnálom, mármint tényleg!
máj. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
50%
#28 Sokan vagyunk, akik nem szavazunk olyan pártra, amelyiknek a szimpatizánsai - ha politikusok, ha nem - csak birkázni tudnak. MINDEN pártot minősít a szimpatizánsai viselkedése. Én egyrészt nem birkáztalak sem Téged, sem mást, másrészt "le style c'est homme meme".
máj. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
50%
#28 Értjük, hogy nem vagy politikus, - szerintem 26-os is -, de a nem rokonszenves pártok híveinek a birkázása valóban nem a 4 számjegyű IQ jele.
máj. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!