Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vidéken Magyar Péter tüntetésé...

Vidéken Magyar Péter tüntetésén azért vannak sokan, mert az olcsó vármegye és országbérletnek köszönhetően a körúton belüli libsi bölcsész fiatalok is el tudnak utazni?

Figyelt kérdés

Nem hogy hálásak lennének a kormánynak!

Fillérekért lehet utazgatni. Még szja-t se kell fizetniük. Majd megtudnák baloldal alatt milyen az élet. 36% lenne csak az szja...


máj. 16. 11:28
1 2 3 4
 11/36 Jégszív ***** válasza:
100%

Előbb én kérdezek:

Mit fizetnek neked ezért az ide böfögött pár provokatív moslékért?

Esténként bele tudsz nézni a tükörbe émelygés és hányinger nélkül?

máj. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
5-ös voltam, igen 6-os csak is az MZP, eltakarodhatna már ez a áll Jobb oldali Fidesz a politikából. Nem bír átverni senkit a Fidesz azzal hogy a legbaloldalibb pártból a legjobboldalibbá változtak, ennyit nem változnak az emberek.
máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
5-ös voltam, miért húzták le a válaszom? Èn csak felsoroltam mi van a Fidesz kormány alatt.
máj. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
0%
Messze nincsenek annyian a vidéki tüntetésein, mint amennyit hazudnak, és a libsi bölcsészek soha nem merészkednek a Nagykörúton kívülre.
máj. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

"5-ös voltam, miért húzták le a válaszom? Èn csak felsoroltam mi van a Fidesz kormány alatt."


A nagy ellenzéki értelmiség még a szarkazmust se veszi észre. Legközelebb ne viccelődj, mert nem fogják érteni a kis agyukkal mire gondolsz.

máj. 16. 15:00
 16/36 anonim ***** válasza:
#5 & 13 Lehúzták #10-t is, pedig ő csak egy tényt állapított meg.
máj. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
#10: Ismétlem, nem vagyok Magyar Péter híve. Aki birkamenetre megy, birka.
máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
46%
#4/17 Ebből annyi derül ki, hogy TE vagy a világ legokosabb embere. Legalább is szerinted.
máj. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Ha számodra ebből ez derül ki akkor van egy rossz hírem!
máj. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
9%

#17 Viszont ez a primitív birka népség tisztában van azzal, hogy nem érdemel meg olyan zseniket, mint amilyenek ti vagytok, és szégyenében nem szavaz rátok. Szavazat nélkül viszont nehéz mandátumot szerezni, anélkül pedig kormányra jutni.

De újra lehet kezdeni a birkázást. Egyszerűbb, mint jó kampányt szervezni, vagy jó programot írni. Az nem program, hogy mindenki birka rajtunk kívül.

máj. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!