Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter egymaga nagyobb...

Magyar Péter egymaga nagyobb kampányt tol, mint az összes ellenzéki párt együtt. Az ellenzéki pártok miért vannak így elveszve?

Figyelt kérdés
ápr. 1. 23:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#20 "szòval azt mondod kicsit se zavarna tèged ha a fidesz fizetne Terry Blacknek h azt híresztelje ròlad, hogy meleg vagy és az egèsz országon elterjedne a híre? Szerintem nagyrèszt ebbe fáradt bele Vona ès ez is hozzájárult h kevesebbet kapott, mert sokan elhitték. Vidèki ismerõseim is bevették és emiatt szavaztak inkàbb a fideszre."

Persze. belefáradt Vona, ezért vitt egy olyan sikeres kampányt a jobbik élén, amivel az addigi legnagyobb eredményüket érték el a választáson? Azért ígérte meg ELŐRE a szavazóinak, hogy nyerni fognak és ha nem nyernek akkor lemond? Azért szereztek minden addiginál több szavazatot, mert elhitték a szavazók a Terry Black-féle pletykát?

Kevered a dolgokat. Minden körülötte történt dolog ELLENÉRE, Vona úgy érezte, hogy képes lesz győzni a pártjával - vagyis rá sem voltak ezek negatív hatással akkor és szerinte a szavazóikra sem. Ő volt aki beígérte, hogy lemond és nem más helyette, nem utólag döntött úgy, hogy lemond, hanem előre kijelentette, hogy HA nem nyer akkor megteszi és nem visszavonult, hanem betartotta amit előre beígért.

Az egésznek semmi köze nem volt a fideszhez, itt ő hozott rossz döntést egyedül.

ápr. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Tudta ő is, hogy 20on %okkal nem fog nyerni. Miért nem koordináltak egyéniben, ha nem is dkval de legalább lmpvel? 2/3 nem lett volna.
ápr. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
10%

Elõzõ választàson is 19% ot kapott Vona. Darabszámra több szavazót kapott picivel, de nem volt jelentõs a növekedés. Ha nem hozzák elõ Terryt ès nem zajlik a lejàratàs ellene akkor a 28% sem lett volna kizàrt. Rengeteg jobbikos ismerõsöm volt, sokan akik 14ben rà szavaztak pont a melegpropaganda miatt nem szavazták rá, viszont 4 év eltelt és Vona nagyon népszerû volt a fiataloknâl ezèrt új szavazatokat is nyert és nèhány centralista gondolkozàsú embert is megnyert magànak.

Én úgy láttam, hogy fõleg az idõsebb erõsen jobboldalibb generáciò pártolt el tõle a melegpropaganda miatt.

Azt pedig, hogy beígérte h gyõz azért tette h aktivizálja a szavazóit. Lemondása szerintem a belefáradàs miatt volt.

ápr. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Jó, de ha nincs koordináás egyéniben akkor nem megy 28 %-al sem.
ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!