Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter egymaga nagyobb...

Magyar Péter egymaga nagyobb kampányt tol, mint az összes ellenzéki párt együtt. Az ellenzéki pártok miért vannak így elveszve?

Figyelt kérdés
ápr. 1. 23:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
48%

Mivel ugyanazt csinálják amit az elmúlt 4 választás előtt is csináltak és egyszer sem volt eredménye, a szavazóiknak is elegük lett már belőle.

Magyar Péter egyszerűen egy új ember és mindegy mit csinál, akkor is remény a ballib szavazóknak, hogy talán valami jó lesz. Mivel a mostani levitézlett ballib pártoknál csak jobbat lehetne találni.

Aztán persze majd ez a lufi is ki fog pukkanni, a kérdés csak az hogy a mostani választás előtt vagy után, mint a legutóbb MZP.

ápr. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
1-es válaszoló: kinek vagy minek kellene jönnie ahhoz, hogy ez a kormány megbukjon?
ápr. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
50%

"Mivel a mostani levitézlett ballib pártoknál csak jobbat lehetne találni."

Ez ugyanugy igaz az osszes magyarorszagi partra, nem erzem helyenvalonak leszukiteni a kort az ellenzeki partokra.

ápr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
69%

#2 Olyan poltikusnak, olyan pártnak ami nem szembe megy egyből az emberek elvárásaival, nem akar rögtön kiszolgálója lenni a brüsszeli elvárásoknak, nem akarja feladni az ország szuverenitását, nem vinne minket bele egy háborúba csak mert másoknak ez érdeke lenne és nem csatlakozna azonnal a gyurcsány-féle csapathoz.

Én mondjam meg, hogy ki vagy mi kellene, hogy TI le tudjátok váltani azt a kormányt ami nekem megfelel? Ez komoly?

ápr. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
10%
És az a durva, hogy mindet 0 forintos költséggel, mert nem kell semmilyen reklámra költenie. :))). Elég pár facebook poszt és mindenhol az fog menni. Zseni a csávó.... Ha nem is jön neki össze valami óriáscég befogja kebelezni a marketing osztályra.
ápr. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
39%

4# Neked a fidesz felel meg mert agymosott vagy.


Nem a fidesz csinálja azt amit gondolsz, hanem te gondolod azt amit a fidesz akar hogy gondolj.

ápr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
45%

#6 Persze, én vagyok az agymosott mert arra szavazok aki szerintem jól csinálja és aki nekem megfelel és nem te, aki eddig minden alkalommal leszavaztál a bukott ballibes pártokra. Aha.

Vicces hogy azt is elhiszed, hogy jobban tudod nálam, hogy mit gondolok, mikor még arra sem jöttél rá miért buktok 14 éve mindig.

ápr. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
43%
#7 Nem baj, hogy a Fideszre szavazol, nincs ezzel semmi baj. Neked ez a jó. A probléma szerintem a Fidesz legtöbb szavazójával szemben, hogy nem lehet értelmes, kultúrált vitát folytatni, mert mindig csak bizonyos kulcsszavakat tudtok dobálni. Engem csak ez zavar. Ha értelmes kérdéseket tesznek fel számotokra (persze tisztelet a kívételnek, de olyannal még nem találkoztam, főleg nem itt gyakorin), akkor semmilyen érdemleges választ nem kaphatunk rá, se cáfolatot. Ha ti tesztel fel kérdéseket, és azokat meg is cáfolja valaki, akkor azonnal jönnek a kulcsszavak, illetve a támadó jellegű hangvételek.
ápr. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
49%
8. A baj, hogy veletek sem. Bagoly mondja verebnek. Első mondatotok, h birka vagy pedofidesz.
ápr. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
2. Több globalista szavazónak. Ilyen egyszerű. Csak nincs 3 millió.
ápr. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!