Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter egymaga nagyobb...

Magyar Péter egymaga nagyobb kampányt tol, mint az összes ellenzéki párt együtt. Az ellenzéki pártok miért vannak így elveszve?

Figyelt kérdés
ápr. 1. 23:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
45%
Az is idióta, aki elhiszik, hogy nem pénzeli senki. A hangtechnika egy ilyen rendezvényen 30 millió alaphangon. A testőrök id több millióba kerülnek stb...
ápr. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
50%
#11, csinálnál egy rögtönzött árkalkulációt, hogy mi a fasztarisznya kerül egy hangosításon 30 millába?
ápr. 2. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Ezen az EP választáson fognak a választók leszámolni az elmúlt 14 év ellenzéki politikájával.


A szavazók türelme lejárt, kiábrándultak abból a nevetséges bohóckodásból.


Szerintem Magyar Péter és az MKKP fogja őket bezúzni.

ápr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
11/13 anonim Ami pénz idáig kellett, az csak egy melósnak tűnik soknak, ha úgy számol, hogy befektetés,még jó is lehet . Az is természetes, akinek nem tetszik a fidesz, azok támogatják. Van azért jó pár vállalkozó, akiknek nem tetszik a fidesz.
ápr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
60%

"Az is idióta, aki elhiszik, hogy nem pénzeli senki. A hangtechnika egy ilyen rendezvényen 30 millió alaphangon."

Jó nagy hülye lehetsz te, ha 30 milliót dobálsz ki olyan hangtechnikára, amit párszázezerből is össze lehet hozni. Mással is hagyod ilyen csúnyán átverni magad?

ápr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
32%

Centrista hülyeség amit csinál

Én baloldali vagyok miért szavaznék erre az idiótaságra? Megint egy hülye aki “korrupció mentes fideszt” hirdet. Nekem pl semmilyen fidesz nem kell mert rühellem a jobboldalt mert globalista neoliberális sz..rok.

ápr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Legtöbb ellenzèki politikus alkalmatlan a politikus pàlyára. Rèszben a fidesz intèzte úgy, hogy ne legyen komoly kihìvója (Pl Vonàt, Bajnait kicsinàlta a sok baszogatàssal meg kamuzàsokkal) Gyurcsány meg magàt csinálta ki. Pedig ezek mindegyike komoly kihívója volt Orbinak. Most van elõször egy olyan karakter aki szintèn erõs kihívòja lehet. Csak sajna nagyon ingatag helyen egyensúlyoz MP... simàn lehet h eltűnik de az is h megnyeri 26-ban. 24-ben szerintem a 20% is nyerèssel èrne fel, mivel idõ kell h az emberek ràhangolódjanak egy politikusra (egyik pàrt sem kapott egybõl ennyi szavazatot). Sokan mèg minden nem ismerik a sràcot.
ápr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
42%

#17 "Rèszben a fidesz intèzte úgy, hogy ne legyen komoly kihìvója (Pl Vonàt, Bajnait kicsinàlta a sok baszogatàssal meg kamuzàsokkal) "

Semmi ilyen nem történt. Egyszerűen saját magukat csinálták ki.

Vona és a pártja a fennállása legjobb eredményét érte el 2018-ban amikor Vona lelépett. nem azért mert a fidesz b@szogatta vagy bármilyen kampányt indított ellene - hiszen épp akkor lettek 20%-kal listán bent a parlamentben. Vona saját magát csinálta ki azzal, hogy a szavazói elé egy lehetetlen célt állított és a lehetetlen nem megvalósulásakor beígérte, hogy lemond. Mivel lehetetlen volt megnyernie a választást a jobbiknak a visszavonulását úgy ígérte be, hogy mindenképpen meg kell történnie. Vona a csúcson fogta magát, vette a kalapját és kilépett. nem a fidesz miatt, nem bármiféle b@szogatás miatt, hanem mert Ő ezt ígérte a saját szavazóinak.

Bajnai meg pont ott van ahol előtte is volt. Soha nem volt politikus, soha nem volt jó politikus, ő azért került a kormány élére, mert gyurcsány nem akarta felvállalni a csődöt és hogy a nevéhez lehessen kötni a 2010-es várható hatalmas vereséget. Bajnai semmit nem tett amivel bármiféle sikert tudhatna magának. Mindent elvett az emberektől, felvette az ország életének legnagyobb hitelét és ebből kihúzták csőd nélkül a választásokig maradt hónapokat. Ennyire bárki képes lenne. Ehhez sincs köze a fidesznek, hoyg Bajnaitól pont annyi tellett mint előtte Bokrostól vagy bármelyik ballib politikustól, vezetőtől.

ápr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Pártokat kéne építeni nem ilyen karaktereket!
ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

#18 szòval azt mondod kicsit se zavarna tèged ha a fidesz fizetne Terry Blacknek h azt híresztelje ròlad, hogy meleg vagy és az egèsz országon elterjedne a híre? Szerintem nagyrèszt ebbe fáradt bele Vona ès ez is hozzájárult h kevesebbet kapott, mert sokan elhitték. Vidèki ismerõseim is bevették és emiatt szavaztak inkàbb a fideszre.

Bajnait is szétszopatták a libàs storykkal... sztem normàlis ember nem akarja ezt a rengeteg mocskolódást. Kevès fanatikus ember van aki ezt eltűri, illetve van aki mèg élvezi is mint pl Trump.

ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!