Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Homofób és lmbtq ellenes...

Homofób és lmbtq ellenes társaim! Mit tennétek, ha kiderülne, hogy egy szeretett családtagotok nem hetero?

Figyelt kérdés

Leállnátok az lmbtq emberek szidásával?


Velem pont megtörtént az eset. Testvérem még nem merte elmondani, de szerintem nem hetero. Kicsit bűntudatom van. Azóta visszább vettem a gyűlölködésből. Kezdek rájönni, hogy csak a magyar politika tett ilyenné, amúgy nem is érdekelne a téma.


márc. 5. 22:31
A kérdező szavazást indított:
Engem nem hatna meg. Továbbra is erősen kritizálnám az lmbtq mozgalmat.
Elfogadóbb lennék, mert a család fontosabb ennél.
15 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Ha kiderülne, hogy meleg, az nem zavarna, az zavarna, ha kiderülne, hogy b*zi. A b*zik mászkálnak felvonulni, a tisztes homoszexuális nem veri magát arra, hogy a pélót szereti.
márc. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

A mi bu.ink jó bu.i


Pl szájer


Ismerős a családból, baráti körből.


Fideszes, bu.zigyűlölő, de aki ismerős az más, az olyan rendes, de a többi bu.it a dunába...

Tanárok dettó...

Roh..ék naplopó, egyesosztogató tanárok, de a gyerek tanára az olyan rendes...stb


A mi migránsunk jó migráns...


Elb...tt egy ország

márc. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 felkelhetetle ***** válasza:
62%

Attól, hogy valaki kritizálja az lmbtq mozgalmat még egyáltalán nem biztos, hogy homofób.

Sok olyan homoszexuális ember is van, akik kritizálják ezt a mozgalmat, mivel úgy gondolják rossz fényt vett rájuk.

Én azt látom, hogy legtöbb esetben, akik az lmbtq mozgalmat kritizálják, azok tényleg csak magát a mozgalmat szólják meg, nem a más szexuális irányultságú embereket. Nyilván vannak bunkók, de szerintem messze nem ez a többség.

Én nem vagyok homofób, de lmbtq ellenes vagyok, mivel szerintem ez a mozgalom az ellenkezőjét éri el, mint amit szeretne.

A kérdésre válaszolva, ha a heteró családtagoknál sem téma, hogy mit csinálnak a hálószobában a társukkal, akkor ez miért lenne más a nem heteróknál?

Abszolút hidegen hagyna.

márc. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 PMC Wagner ***** válasza:
29%

Nekem semmi bajom a melegekkel viszont, nem is a melegek azok akik kultúraként állítják be a sexuális orientáltságuk illetve nem ők azok akik vérig sértődnek minden szaron.


Nem minden meleg LMBTQ hívő ahogy nem minden LMBTQs meleg

márc. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy családtagom autótolvaj lenne, attól még nem lennének szimpatikusabbak az autótolvajok.
márc. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha én heteroként megjelenek egy nemheteró nyilvános eseményen, akkor én nemheteróvá válok ettől?
márc. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
Nekünk "homofóboknak" nem a búzikkal van bajunk, hanem az LMBTQP propagandával. Ha ilyen történne, sajnálnám az illetőt, mint a propaganda áldozatát, és elkezdenék kutakodni, hogyan lehet meggyógyítani.
márc. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
7, tök tegyszerűen, meg kell nézni egy Szomszédok epizódot, ami fajtatiszta heterópropaganda és egybű möggyúgyúl a meleg.
márc. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
Abszolút semmi bajom nem lenne vele, de nem tetszene ha elkezdene vinnyogni mindenen és állandóan áldozat pózba vágni magát és minden őt ért negatív tapasztalat vagy sikertelenséget a melegsége számlájára írna. Na az gáz
márc. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi, élném tovább az életem.

Mi lenne?

Nem vagyok fóbiás, csak az lmbtq-t tartom túlzásnak.

Pl minek kell hónap neki?

Minek kell gyerekeket tömni ezzel?

Minek kisgyerekekre azt mondani, hogy meleg?

Minek kell mindennek szivárványosnak lennie?

Miért szidják, és homofóbozzák le aki nem támogatja?

Minek kell felvonulni, elzárni főutakat stb?

Erre válaszolj kérdező

márc. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!