Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki varmegyezik "megye"...

Aki varmegyezik "megye" helyett az atvette a Fidesz habitust valamennyire es tamogatja oket?

Figyelt kérdés
En mai napig megyet hasznalok, mert az a rendes neve. Ezt a hulyeseget Orban hozta be. Aki meg ennyire varmegyezik akkor ne magyarul beszeljen a mai nyelv szerint, hanem rovasirassal es a kiejtessel foglalkozzon a varmegye helyett.

febr. 9. 11:08
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nem hangzana jobban a Pest-parasztvarmegye, Nograd-parasztvarmegye. El is tudom hinni, hogy erre is egy fel evig rohognenek, aztan komolyan igy hivnak mosoly nelkul es bele sem gondolnak milyen hulyeseg.
febr. 9. 15:35
 22/23 anonim ***** válasza:

#18 Nem tudom, hogy hallottál-e már róla, de tudod vannak bőven olyan emberek, akik nem csak fekete-fehérben gondolkodnak, nem szélsőségesen polarizáltak. Azaz, nem elleneznek mindent, amit a Fidesz-kormány csinál, pusztán azért, mert ők csinálják, és nem támogatnak bármilyen kezdeményezést csak azért, mert ellenzéki.

Én pl. egyetértek a kormánnyal a vármegyék kérdésében, az egykulcsos SZJA-val kapcsolatban, illetve végig az illegális bevándorlás megakadályozása mellett voltam. Minden más tevékenységüket viszont rühellem.

febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

22


A demokratak, liberalizmus kovetok akik nem fekete feherben gondolkodnak, a fidesz pedig egyik sem. Lasd a demokratikus pedofil meg eliteltek javaslatat meg igazsagugy. miniszter alairasat rajta, ugyanigy ment a megyebol varmegy, alkotmanybol alaptorveny, terek atnevezese.


Olyan feketen cselekednek, hogy a feher norveg fekete emberkent kelt fel ma reggel. Es ez a parasztvarmegyezes, mert az sem fekete feher mert akkor van nemesivarmegye, ispanozas, kiralyi. Ez mar eleg szines nem gondolod? Akkor ez meg mar tul szines ugye?

febr. 10. 00:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!