Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldali/liberális ellenzék...

A baloldali/liberális ellenzék elismeri végre, hogy meghozta a gyümölcsét a rengeteg pénz, amit a foci fejlesztésére költöttünk?

Figyelt kérdés
Veretlenül, első helyen végeztünk a csoportban! Már az előző meccsen is kijutottunk az EB-re, de azért még ma is hoztunk egy győzelmet. A magyar csapat verhetetlen.
2023. nov. 19. 17:14
A kérdező szavazást indított:
El kell ismerjem, valóban lett eredménye a fejlesztésnek. Hajrá magyarok!
Nem érte meg azt a pénzt. Én annak jobban örülök, ha kikap a magyar csapat. Kár volt rákölteni!
9 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Én szeretem a focit, örülök is hogy kijutottak, de úgy beszélsz erről, mintha ez egy elsőszámú probléma lett volna az országban, hogy nincs jó labdarúgó válogatottunk.. persze úgy tűnik sokaknak ez épp elég, a többi le van szrva.. :)
2023. nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Arról nem is beszélve, hogy nem a saját nevelésű játékosaink húzzák a válogatottat, klubcsapat szinten meg továbbra is a béka segge alatt vagyunk. :)
2023. nov. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Koplárovics Béci ***** válasza:
92%

"meghozta a gyümölcsét a rengeteg pénz, amit a foci fejlesztésére költöttünk?"


Te ugye egyáltalán nem követed a focit, csak láttad, hogy a válogatott kijutott?

2023. nov. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

#3 Én csak a magyar nemzeti meccseket nézem, mert az országnak drukkolok. Nem úgy mint a baloldal.


Azt, hogy helyben a klub csapatok mit játszanak egymás ellen nem nézem.

2023. nov. 19. 17:21
 5/26 anonim ***** válasza:
93%

"Azt, hogy helyben a klub csapatok mit játszanak egymás ellen nem nézem."


Mint a nagy többség, tehát akkor úgy érzed valóban jó helyre ment az a rengeteg pénz az üres stadionokra? :)

2023. nov. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%

"Nem érte meg azt a pénzt. Én annak jobban örülök, ha kikap a magyar csapat."

Miért kell ilyen manipulatív válaszlehetőségeket megadni? Szerintem nem érte meg, de nem örülök, ha kikap a magyar csapat. Miért örülnék? Igazából nem is igazán érdekel, mert nem szeretem a focit. De ha szeretném se erre szánnám, hanem egyéb, fontosabb fejlesztésekre.

2023. nov. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
31%
A kettő nincs összefüggésben, a régi stadionokban is lehetett volna jó a foci és az újakban is rossz. 😉
2023. nov. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
21%
Na meg azért a szerencse is a válogatottal volt most az utóbbi három meccsen.
2023. nov. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
6%
#8 A main meg a litvánok elleni meccsen mi volt a szerencse?
2023. nov. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
20%
Main az kicsoda?
2023. nov. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!