Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék miért sivalkodik...

Az ellenzék miért sivalkodik ennyire az akkumulátor-beruházások ellen?

Figyelt kérdés

Ha kinyitnátok a szemeteket, látnátok, hogy ebbe az irányba megy a világ, Európában rengeteg ilyen fejlesztés/beruházás van: [link]

A ma bejelentett nyíregyházi gyár 10-15 km-re van a várostól, Németországban tudok sorolni ennél sokkal közelebb épülő akkugyárakat is.

Szóval a kérdés: miért sivalkodtok minden ellen is???



2023. júl. 27. 13:42
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
70%

Nem tetszik nekik, hogy elszennyezik Magyarország termőföldjeit nehézfémekkel, meg a vízbázist tönkre teszik.

Az ott dolgozók egészségét is tönkre teszik, habár arra ázsiai embereket hoznak. Ezzel persze az ország bevándorló-ország lesz, felborulnak az eddigi nemzetiségi arányok. Tele leszünk színesbőrűekkel, mint Németország vagy Franciaország, majd nálunk is épülnek sorra az iszlám szentélyek.

A gyárak környéke lakhatatlan lesz a zaj és bűz miatt.

Gyakorlatilag lakhatatlan lesz az ország, Európa szeméttelepe lesz.


Nem is értem, hogyhogy nem tapsol az akkugyáraknak a lakosság, pedig ez igazán szép perspektíva lenne.

2023. júl. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
27%

Nyíregyházán nem termőterületre, hanem a Déli Ipari Parkban fog épülni a gyár, ahol már többek között ott a Michelin, Lego, Metró stb.

Ja, ezekkel semmi gond, mert nem kínai.

2023. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
76%

Mi azért, mert


1. azt az aksit amit nálunk legyártanak, azt majd nálunk is kell ártalmatlanítani, miközben ilyen és ennyi autót nem is gyártunk.

2. Nem termelünk ennyi áramot

3. Nincs ennyi vizünk erre a célra.

4. Nem a magyar embernek teremtenek munkahelyet, hanem sokezer ( a csüngőhasú szerint 500K) távolkeleti dajak fejvadásznak.

5. Annyi közpénzt tol beléjük az állam, amiből a teljes KKV szektort ki lehetne stafírozni.


Te jössz.

Ti miért támogattok eszetlenül bármit amire a kormány azt mondja, hogy az jó, miközben egy csomó dologról kiderült, hogy teljesen fogalmatlanok.

2023. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
25%
Jesszus, az ellenzéknek baj, ha bevándorló ország leszünk és tele leszünk színesbőrűekkel????
2023. júl. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem lesz káros hatásuk, én csak örülök nekik.
2023. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
61%

4-es, NEKEM baj.

És utálom a Fideszt, tehát az ellenzékére szavazok már régóta.

#1 voltam.

2023. júl. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

#4


Jesszus!

A jobbolsik meg örülnek neki?


Emlékszel?

[link]

2023. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
79%

Nem kell ehhez ellenzékinek lenni, istenbarma.


[link]

2023. júl. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
5%
Ezt én sem értem. A sok elfogadónak az fáj, hogy külföldi emberek jönnek ide. A sok villanyautó zibunak, hogy akkumulátort gyártunk a kocsijukba. A sok hisztikrisztinek, hogy új munkahelyek lesznek. Komolyabb semmi sem jó nekik már...
2023. júl. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
0%
Az nem baj, hogy jönnek a bevándorlók, csak az hogy környezetszennyező. Ezért kell akksigyárak nélkül is támogatni a migrációt.
2023. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!