Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akinek az IQ-ja 90 felett...

Akinek az IQ-ja 90 felett van, az hogy tud (ott) az MSZP-re szavazni idén?

Figyelt kérdés

Tehát azt megértem,hogy a nép nagy része a Fideszre szavazott,mert a fidesz MÉG nem csapta be az embereket,de az MSZP-re ép elméjű ember hogy tudott szavazni,főleg az ŐSZÖDI BESZÉD után,amikor is nyílvánvalóvá vált,hogy végig hazudták az éveket?!


Ráadásul Gyurcsány végig ellentmondott magának a nyilatkozatokban....

1 példa

Gyurcsány:"KI mondta azt a hülyeséget,hogy adóemelés lesz???"Kit találta ki??

Másnap:ADÓEMLÉS lesz ebből és ebből...


és hogy lehet az ilyeneknek hinni???ennyire elvakultak az emberek,vagy mi?


2010. okt. 19. 22:51
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
A kerdezo kommentjehez: Kb. huszadszor irom le ezen az oldalon, hogy a FIDESZ-re nem 68 % szavazott, hanem 53, csak a valasztas aranytalansaga es a tobbi part nmegosztottsaga miatt jott ki a 68 % parlamenti mandatum.
2010. okt. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

Ha a multik elmennek innen,az CSAK JÓ!!!!


a magyar termelők tönkrementek a multik miatt...

2010. okt. 20. 15:13
 33/38 anonim ***** válasza:

"Ha a multik elmennek innen,az CSAK JÓ!!!!"


Neked lehet. A több százezer embernek, aki vagy a multiknál, vagy azok beszállítóinál dolgozik, viszont a legkevésbé sem. Bár ez téged gondolom nem érdekel. Lényeg, hogy "Magyarország a magyaroké" legyen, még ha beledöglünk is...

2010. okt. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
41%
Még soha nem írtam ide, de most muszáj volt. Nem értem, hogyhogy csak nekem tűnik fel, hogy a kérdező vagy 14 éves sem múlt el, vagy olyan hülye, mint egy kifordított zokni. Én az MSZP-re szavaztam, és bizton állíthatom, hogy te ahhoz az emberekhez képest, akikről tudom, hogy ugyanoda szavaztak, te meg a retardált játszópajtásaid olyan messze vagytok logikai és érzelmi szinten is, mint az LHC-től egy rozsdás kerépárlánc. Szívod magadba a hülye demagóg dumát, mást nem lehet olvasni, csak azt, hogy "mert az elmúlt 8 év". Rohadtul semmi gond nem volt és békében lehetne élni, tanulni, dolgozni stb., ha a magadfajta "ki ha én nem", tudatlan zsírcsomó, mint akinek egy 8 méteres bélféreg rágná a belét, nem őrjöngenétek, burogatnátok a kukákat, tépnétek fel a padokat stb. Hasonlítsd már össze a két dolgot. Most, hogy a viktor nem hazudozik, kit látsz szétbarmolni a fél várost? Mindenki törődhetne a maga dolgával, ha minden olyan egysejtű parazitát, mint te kilőnének a holdra. Bocsi, de ez már bennem volt egy ideje és még lehet, hogy ki is egészítem.
2010. okt. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

Az utóbbi két válaszoló ostoba sajnos....


Aki az MSZP-re szavaz,az pedig lehete zseni,de értelmileg és emberileg egy 0

2010. okt. 21. 16:11
 36/38 anonim ***** válasza:

"Az utóbbi két válaszoló ostoba sajnos....


Aki az MSZP-re szavaz,az pedig lehete zseni,de értelmileg és emberileg egy 0"


Rólad meg, akinek érvelés helyett csak a hülyézésre telik, inkább ne is beszéljünk :)

2010. okt. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Aki ennyire vak,hogy nem látja,hogy az MSZP mindenkit becsapotta,annak nem lehet érvelni...legfelejebb élőben.
2010. okt. 21. 22:18
 38/38 Sz1u ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 10-20 07:57


Feltételezem, hogy magadat 90-es IQ felettinek gondolod (pl. mivel írtál ebbe a rovatba)... Ám ez nem így van!

A kacsa ugyanis hápháphápháp-ot mond...!!!

2010. okt. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!