Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akinek az IQ-ja 90 felett...

Akinek az IQ-ja 90 felett van, az hogy tud (ott) az MSZP-re szavazni idén?

Figyelt kérdés

Tehát azt megértem,hogy a nép nagy része a Fideszre szavazott,mert a fidesz MÉG nem csapta be az embereket,de az MSZP-re ép elméjű ember hogy tudott szavazni,főleg az ŐSZÖDI BESZÉD után,amikor is nyílvánvalóvá vált,hogy végig hazudták az éveket?!


Ráadásul Gyurcsány végig ellentmondott magának a nyilatkozatokban....

1 példa

Gyurcsány:"KI mondta azt a hülyeséget,hogy adóemelés lesz???"Kit találta ki??

Másnap:ADÓEMLÉS lesz ebből és ebből...


és hogy lehet az ilyeneknek hinni???ennyire elvakultak az emberek,vagy mi?


2010. okt. 19. 22:51
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom, tizenéves vagy, és az elmúlt 20 év nagy részében nem követted annyira a politikát. Mi az, hogy a FIDESZ még nem csapta be az embereket? Orbán Viktor volt már minden: liberális, konzervatív, piacpárti, piacellenes, polgár, plebejus, ateista, hívő keresztény, stb., mikor mi kellett. Az viszont igaz, hogy Orbán ügyesebb mint Gyurcsány és az MSZP, olyan látványosan nem bukott le, és az öszödi beszédből is tanult. De semmivel sem különb Gyurcsánynál. Az MSZP-ben meg én nem az öszödi beszédet tartottam a legvisszataszítóbbnak, hanem azt az elképesztő primitív korrupciót, amit műveltek a BKV-nál, meg mindenütt máshol. De ne félj, a fideszesek se szentek ebben sem, csak megint ügyesebbek, meg az ügyészség is nekik dolgozik már hosszú ideje.
2010. okt. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 23:02


Kötve hiszem...akik az öszödi beszéd után képesek voltak az MSZP-re szavazni,azoknak nincs is IQ-juk.

2010. okt. 19. 23:15
 13/38 anonim ***** válasza:
60%
Kedves jobboskák. Ezt a kérdést már legalább ötvenszer feltettétek, csupán április óta. Ha nem bírjátok felfogni, hogy nemcsak jobbosok vannak a világon, akkor ne azok IQ-ját minősítgessétek, akik ezen már rég túl vannak...
2010. okt. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

Úgy akartam fogalmani,hogy a Fidesz még nem bukott le....hiszen az emberek 68% rájuk szavazott...


De én is tudom,hogy ők se sokkal különbek,mint az MSZP-nél,de azért mégis...pár fokkal jobbak...


De a legjobb az a Jobbik,ez tény!csak sokan még nem jöttek rá.

2010. okt. 19. 23:18
 15/38 anonim ***** válasza:
42%

"De a legjobb az a Jobbik,ez tény!csak sokan még nem jöttek rá."


De, a sámántáltos arabrajongók rájöttek:


[link]


Egyétek a kebabot a fősámánnal :D :D

2010. okt. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

"a FIDESZ még nem csapta be az embereket?"


Csak egy 1998-ban a Fidesz megszavazott a nyugdíjasoknak 20%-os emelést.1999 jan 1.-én adtak 11 %-ot!

Az egészségügyi dolgozókat 400%-os béremeléssel hitegették, kaptak 50%-ot igaz a Medgyesi kormánytól!

2010. okt. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Az IQ a logikai képességeket méri. Attól, hogy valakinek magas, az élethez még lehet segghülye.
2010. okt. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

ma 23:32

De baszzus,nem ez a lényeg...lehet,hogy becsapták ők is valamennyire,de azért közel sem annyira,mint az MSZP....


ha Skálán kéne értékelni a 3 pártot(Fi,Jobbik,ZSSZPp),akkor az ZSSZP van a legalján,vagyis

0-t,a Jobbik 10-et kap...a Fidesz pedig 2 között van....

tehát 4-5 pontot érdemel...


ugyanis vannak jó ötleteik:pl.Multik adója,válságadó,de a cigánybűnözést nem ismerik el és ez hatalmas probléma..

2010. okt. 19. 23:42
 19/38 A kérdező kommentje:

Módosítok:A Fidesz hozott pár jó törvényt(pl bankadó),amit a Jobbiktól csórt el...


tehát igazából ha a jobbik nincs a pártban,akkor a Fidesz sz@rt sem érne.

2010. okt. 19. 23:45
 20/38 A kérdező kommentje:

megint módosítok(este van...)


szóval ha a jobbik nincs a parlamentben,akkor a Fidesz nem ér semmit,mert semmi egyedi ötletük nem volt még,hanem a Jobbik programját lopkodják...a Jobbik javaslatait rendre elutasítják,majd pár nap múlva ugyanazt benyújtják a saját nevükben.

2010. okt. 19. 23:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!