Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akinek az IQ-ja 90 felett...

Akinek az IQ-ja 90 felett van, az hogy tud (ott) az MSZP-re szavazni idén?

Figyelt kérdés

Tehát azt megértem,hogy a nép nagy része a Fideszre szavazott,mert a fidesz MÉG nem csapta be az embereket,de az MSZP-re ép elméjű ember hogy tudott szavazni,főleg az ŐSZÖDI BESZÉD után,amikor is nyílvánvalóvá vált,hogy végig hazudták az éveket?!


Ráadásul Gyurcsány végig ellentmondott magának a nyilatkozatokban....

1 példa

Gyurcsány:"KI mondta azt a hülyeséget,hogy adóemelés lesz???"Kit találta ki??

Másnap:ADÓEMLÉS lesz ebből és ebből...


és hogy lehet az ilyeneknek hinni???ennyire elvakultak az emberek,vagy mi?


2010. okt. 19. 22:51
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
71%

"Multik adója,válságadó,"


És akkor mi lesz ha a multik egy része azt mondja elmegyek a p****ba ebből az országból máshol örömmel fogadnak?

2010. okt. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
53%
Nos, ahogy Fletó mondta: el lehet innen menni! Majd ők meglesznek a nyugdíjasokkal.
2010. okt. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
én az mszp-s jelöltet támogattam az önkormányzati választásokon, mert ő volt a legszimpibb.. a fideszes egy pöts.. lmp-s nem is indult. a jobbikost meg nem ismertem ill nem hallotam róla sok jót..
2010. okt. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
73%

"Gondolom, tizenéves vagy, és az elmúlt 20 év nagy részében nem követted annyira a politikát. Mi az, hogy a FIDESZ még nem csapta be az embereket? Orbán Viktor volt már minden: liberális, konzervatív, piacpárti, piacellenes, polgár, plebejus, ateista, hívő keresztény, stb., mikor mi kellett. Az viszont igaz, hogy Orbán ügyesebb mint Gyurcsány és az MSZP, olyan látványosan nem bukott le, és az öszödi beszédből is tanult. De semmivel sem különb Gyurcsánynál. Az MSZP-ben meg én nem az öszödi beszédet tartottam a legvisszataszítóbbnak, hanem azt az elképesztő primitív korrupciót, amit műveltek a BKV-nál, meg mindenütt máshol. De ne félj, a fideszesek se szentek ebben sem, csak megint ügyesebbek, meg az ügyészség is nekik dolgozik már hosszú ideje."



Erről beszéltem én is. Orbán lényegesen kártékonyabb ember Gyurcsánynál, még ha nem is minden a saját zsebét húzza amit lopott, de a népnek sokkal több kárt okozott sajnos.

2010. okt. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
66%

"Csak egy 1998-ban a Fidesz megszavazott a nyugdíjasoknak 20%-os emelést.1999 jan 1.-én adtak 11 %-ot!

Az egészségügyi dolgozókat 400%-os béremeléssel hitegették, kaptak 50%-ot igaz a Medgyesi kormánytól!"



Az még lópikula. Azt nézd meg mekkora károkat okoztak Többszáz milliárdos nagyságrendben. Ezért szoktam mondani, hogy a fidesz szavazókon hajtanám be. Azthiszem bele is rokkanna mind. De legalább elgondokodna máskor kire voksol nem eszetlenkedne itt.

2010. okt. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
17%

"És akkor mi lesz ha a multik egy része azt mondja elmegyek a p****ba ebből az országból máshol örömmel fogadnak?"


Ne poénkodj már. Ki az a hülye aki egyáltalán megtűr ilyenekt az országában rajtunk kívül..

2010. okt. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Az ingyenélők szavaztak rájuk, akik kihasználják az államot.

Azok szavaztak az MSZP-re akik a régi rendszert szolgálták, TSZ elnökök, volt besúgók...

2010. okt. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
0%

"És akkor mi lesz ha a multik egy része azt mondja elmegyek a p****ba ebből az országból máshol örömmel fogadnak?"


Gágágágágágá... Ez annyiszor hangzott már el. És annyiszor lett belőle kacsa. És még mindig sláger? Még ha a Beatles megénekelte volna, akkor megérteném.

2010. okt. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

nekem 135 az IQ-m és rájuk szavaztam.

nem érted?

neked nyilván messze nincs ennyi az IQ-d :P

2010. okt. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Előbb szavaznék én is az MSZP-re mint a a FIDESZ-re

A FIDESZ mint párt nem is létezik...Orbán van/volt/lesz mindig az egyetlen ember akivel villogni tudnak...

Az MSZP egy bukás után lecseréli a miniszterelnök jelöltet, megpróbál változtatni...

2010. okt. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!