Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akinek az IQ-ja 90 felett...

Akinek az IQ-ja 90 felett van, az hogy tud (ott) az MSZP-re szavazni idén?

Figyelt kérdés

Tehát azt megértem,hogy a nép nagy része a Fideszre szavazott,mert a fidesz MÉG nem csapta be az embereket,de az MSZP-re ép elméjű ember hogy tudott szavazni,főleg az ŐSZÖDI BESZÉD után,amikor is nyílvánvalóvá vált,hogy végig hazudták az éveket?!


Ráadásul Gyurcsány végig ellentmondott magának a nyilatkozatokban....

1 példa

Gyurcsány:"KI mondta azt a hülyeséget,hogy adóemelés lesz???"Kit találta ki??

Másnap:ADÓEMLÉS lesz ebből és ebből...


és hogy lehet az ilyeneknek hinni???ennyire elvakultak az emberek,vagy mi?


2010. okt. 19. 22:51
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudod honnan származik az infód, de szonda ipsos szerint nem volt 90IQ feletti szavazójuk. Azt állítod tévednek??
2010. okt. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
szerintem se,de azért annyi agyament ember nem létezik nálunk,mint amennyien szavaztak az MSZP-re:D
2010. okt. 19. 22:57
 3/38 anonim ***** válasza:
66%

"Fideszre szavazott,mert a fidesz MÉG nem csapta be az embereket,"



Sajnos ezt a mondatod is cáfolnom kell. Az embereket egy párt sem csapta úgy be mint az MDF SZDSZ és a FIDESZ. Ezek voltak az ország, és nagyapáink javainak elkótyavetyélői a privatizációs folyamatok során. Ennek a három pártnek köszönhetjük, hogy nem élünk túl fényűzően.

2010. okt. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Az MSZP-t is ugyanúgy rakjad be a sorba szerintem...


Egyedül a Jobbik a Magyar emberek pártja...szerencsére a mostani 13-17 évesek nagy része rájuk fog szavazni 2014-ben...márha nem lesz addigra háború a cigányokkal és nem fog kipusztulni a Magyar nép nagy része...

2010. okt. 19. 23:01
 5/38 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ilyen kiskorúsított 100 évesek szavaztak rájuk csak.
2010. okt. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
71%
még mindig messze magasabb az mszp-sek IQ szintje mint a jobbikosoké.
2010. okt. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
49%
Gyurcsány bűne sem volt kicsiny, ám ha Orbánhoz hasonlítod akár a ma született bárány színeiben is tündökölhet.
2010. okt. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
42%
Ebben az országban sajnos 90-es IQ felett senki sem foglalkozik a politikával.
2010. okt. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
5%
Az IQ tesz lófingot se ér. Ostoba buta és semmire nem használható szemét.Tudod é hogy a világ egyik kiemelkedően okos értelmes emberét egyszer rávették hogy ezt a szemetet töltse ki. Nevetve mesélte hogy 75-öt kapott! Ezek szerint én egy egészen hülye ember lennék? Kérdezte nevetve. Az az ember aki nekem azt mondja hogy ő 200-as IQ-val rendelkezik elküldöm rögtön az anyjába, ilyen buta emberrel szóba se állok.
2010. okt. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
35%
Parry Gripp: szerintem még a 8 osztályuk sincs meg a maszoposoknak, míg egy Jobbikosnak az a minimum hogy érettségije van, mivel a tolvajok ellen szavaztak.
2010. okt. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!