Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Pride felvonulástól jobban...

A Pride felvonulástól jobban fogják szeretni az emberek az LMBTQ-kat?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam, hogy vajon mit ért el eddig a közel 30 éves vonulás?

Régen, mikor én voltam gyerek még tojással dobálták őket, azóta ezt betiltották, viszont van egy 13 éve regnáló kétharmados kormány, ami törvényt hoz ellenük, és ez az embereket nem zavarja.



2023. szept. 26. 21:48
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
36%

“Na az ilyen vélemények után már tényleg azt gondolom, hogy nem csak a gyerekeket kell tőletek megvédeni, hanem a teljes társadalmat. Utoljára a kommunisták akarták kivenni a nevelési jogot a szülő kezéből, hogy jó kis állami agymosodákban neveljék fel az ifjuságot... Jézusom, még ti beszéltek akkor ditatúráról.”


Az érzelmeiden kívül bármi érved van?


A szülőknek nincs beleszólása a tantervbe. Sosem volt, nem is lesz, mert a legtöbb nem ért hozzá.


Agymosás hogy ne gyűlöletre neveljék a gyermekef? Mkay, fasiszta barátom.


Ja, és pedofil is vagy, mert a felvilágosítás ellen is ágálsz. A nem felvilágosított gyermek pedig sokkal nagyobb eséllyel lesz áldozat.


A véleményem: matt walsh egy náci. Mondjuk ez tény.


A drag show nem felvilágosítás.

És sokkal kevesebb problémás drag show van, mint jobboldali pedobotrány :)


Az utsó linkeden pedig megmutatkozik hogy csak gyűlölködsz. Drag queen story hour-ön ül egy drag queen. Wow, összeomlik a társadalom.


Költözz afganisztánba, ha nem akarsz emberhez méltóan élni.

2023. szept. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:

"A szülőknek nincs beleszólása a tantervbe. Sosem volt, nem is lesz, mert a legtöbb nem ért hozzá."

Az nem tanterv, hogy beemelünk egy politikai ideológiát, és kivesszük a szülő kezéből a nevelés jogát.


"Ja, és pedofil is vagy, mert a felvilágosítás ellen is ágálsz."

Ne projektálj, rossz szokásotok ez is. A felvilágosítás ellen nem ágálok, szeretném, hogy a gyerekek fel legyenek világosítva arról, hogy hogyan kell a megrontó fajtátokat elkerülni.


"És sokkal kevesebb problémás drag show van, mint jobboldali pedobotrány"

Nem tudom hogy függ össze a kettő, de jobboldali botrány egy volt, LMBTQ pedóbotrány meg havi szinten. Pl. ez is:

https://www.youtube.com/watch?v=VIR7Xk52jLY


Afganisztán inkább neked javaslom, ott egy napnál tovább nem nagyon élnél (minden normális ember örömére).

2023. szept. 28. 06:17
 43/49 anonim ***** válasza:
72%
Hülye fasiszta vagy te is kérdező, ha más emberek halálát kívánod a szexuális orientációjuk miatt
2023. szept. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
Senki halálát nem kívánom, de a hülyéket nem sajnálom, való igaz.
2023. szept. 28. 06:41
 45/49 anonim ***** válasza:
70%

“ Az nem tanterv, hogy beemelünk egy politikai ideológiát, és kivesszük a szülő kezéből a nevelés jogát.”


Az eltérő rasszok, szexualitások és egyéb kisebbségek elfogadtatása nem politikai ideológia.


“ Afganisztán inkább neked javaslom, ott egy napnál tovább nem nagyon élnél (minden normális ember örömére).”


Áh egy kis halálos fenyegetés, nice :D

2023. szept. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
67%
Furcsa módon suliban Nekem egy szó sem esett a melegekről, transzokról semmilyen órán, mégis organikusan, magamtól elfogadó vagyok és felőlem mindenki azt csinál amit akar. Nem attól lesz elfogadó egy gyerek, hogy 9-10 éves korában elmagyarázzák neki, hogy vannak olyan férfiak akik szeretnek női ruhába öltözni, olykor hajlandóak levágatni a farkukat és pasikat szeretnek, hanem a gyerek attitűdje határozza meg, az egyéb alap neveltetése. Te például aki kardosgotsz az mellett, hogy kell a sulikban ilyenről tanítani, Te gondolom elfogadó vagy a transzokkal szemben, pedig gondolom amikor Te voltál térdig érő Neked sem tanítottak róla. Nem attól lesz valaki elfogadó, hogy mit tanul, hanem hogy hogyan nevelik, meg alapból milyen a személyisége.
2023. szept. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
69%

#46 "Furcsa módon suliban Nekem egy szó sem esett a melegekről, transzokról semmilyen órán, mégis organikusan, magamtól elfogadó vagyok és felőlem mindenki azt csinál amit akar. "

Azrt, mert általánosságban része az iskolai nevelésnek - tanár vagyok - az elfogadás. Igen sok energiát fektetnek abba a pedagógusok, hogy a gyerekeket arra tanítsák a másikat és önmagukat fogadják el olyannak amilyenek, segítsék azt akinek erre szüksége van. Ehhez nem kell oktatni a gyerekeket szexuális identitásokról meg a szexualitásról és soha nem is lesz rá szükség. Az elfogadás nem azt jelenti, hogy megtanulom az összes testi fogyatékosságot, hogy el tudom mondani a teljes vakság és a csökkent látóképesség közötti sok-sok változatot vagy hogy megtanulom a jelnyelvet. Azt jelenti, hogy ha találkozom egy tőlem eltérő emberrel akkor nem kezdek el mutogatni rá, nem nevetem ki az eltérése miatt, hanem segíteni próbálom HA SZÜKSÉGES abban, hogy ő is éppen úgy tudja élni az életét, mint én.

Nem nekem kell megtanulnom a jelnyelvet, hülyét kapok attól hogy a tapsolást le akarják cserélni a siketek kedvéért az integetésre (ő éppen úgy látja a tapsolást és egyértelmű neki mit jelent, miért kellene a hallókat korlátozni, hogy hallhassák a tapsolást?). Nekem abban kell tennem, hogy legyen jeltolmácsuk ha szükséges, legyenek megfelelően elérhetőek számukra is az információk, tudjanak segítséget kapni ha arra van szükség és hangok nélkül is biztonságos legyen a környezetük pl. ne csak sziréna jelezze a veszélyt de fényvillogás is stb.

Az lmbtq gendereit sem kell megtanítani a gyerekeknek, nem kell elmagyarázni mi az hogy homoszexuális. A gyerek azt tanulja meg hogy tisztelettel bánjon a társaival, a közössége tagjaival, mindegy milyenek vagy hogy néznek ki, mi a munkájuk, kik a családtagjaik és ennyi.

Ez a tisztelet pedig ott kezdődik, hogy nem hazudunk a gyerekeinknek olyanról, hogy a biológia nem számít és nem az lesz fiú akinek kukija van meg lán akinek puncija. :)

2023. szept. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
8%
A Pride felvonulás egy történelmi megemlékezés, mint például a kitörés napja.
2023. szept. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
20%
#48 Szerintem te nem ugyanazt a "filmet" nézted. A prájd egyáltalán nem ez.
2023. szept. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!