Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnál egy olyan felvonulá...

Támogatnál egy olyan felvonulást, ahol melegek vonulnak de minden LMBTQ nélkül és nem Pride-nak hívnák?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nincs szivárványos zászló, nincs LMBTQ propaganda, nincs csókolózás és vonaglás, a szélsőséges elemek (pl. kutyafétises, bőrszerkós stb.) elemek kizárva. Nem mond beszédet se transz, se Steiner Kristóf, hanem hétköznapi, nem magamutogató, normális melegek vonunának fel békésen.

2022. ápr. 28. 20:04
A kérdező szavazást indított:
Igen, ezt így támogatnám
Nem, a melegek csak az LMBTQ és a szívárványos zászló alatt vonulhatnak
Nem, a melegek egyáltalán ne vonuljanak
31 szavazat
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
#1 a normális melegek normális módon állnának ki a jogaikért. Közöm elég sok van hozzá, mivel én is velük egy országban élek. Nem is vagyok meleg, nem tudom hol olvastál ilyet. Fasiszta sem én vagyok, nem én vonulok fel ugyanis szervezetten, követelőzve és harsányan.
2022. ápr. 28. 20:10
 2/34 anonim ***** válasza:
40%
Tehát egy meleg rendezvényen a szerelmesek csókja nem normális?
2022. ápr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
58%
3 sikerült a lényeget megfogni
2022. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
#3 A nyilvános csókolózás alapból is többeket felháborít, zavarba hoz. Ne, utcára való. A meleg ilyesfajta nyílt aktusától különösen sokan idegenkednek. Kell-e a provokáció, ez a kérdés lényege. De ha a Pride-on csak csókolóznának, nem pedig szexuálisan teljesen aberrált elemek kapnának helyet (bőrszerkó stb.) nem írtam volna ki ezt a kérdést.
2022. ápr. 28. 20:15
 5/34 anonim ***** válasza:
67%

A zászlóval nincs bajom, az tőlem maradhat.

Egyébként rögtön szimpibb lenne az egész rendezvény, ha pucéran kamionokon táncolva provokálnák a népet.

2022. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
24%
Ismét elmondom kérdező, semmi közöd a dologhoz. Próbálj mással játszani.
2022. ápr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
76%

"A nyilvános csókolózás alapból is többeket felháborít, zavarba hoz. Ne, utcára való."

Akárcsak a heteróknál.

2022. ápr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
79%

Támogatni nem támogatnám, de így nem is hadakoznék különösebben ellene.

Azzal a logikai bukfenccel így sem tudnának mit kezdeni, hogy ami magánügy, meg hálószobatitok, azt miért viszik az utcára.

2022. ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

#7

Ezzel senki sem vitatkozik.

2022. ápr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
94%
Legutóbb Karácsony Gergely is beszédet mondott. Tudom, hogy a fideszesek utálják, de se nem provokatív, se nem transz, se nem bőrszerkós. Egyébként meg nem számítana ez, most őszintén, miért háborodik fel valaki a szivárvány zászlón? Nyilván azért mert tudja, hogy mit szimbolizál. Tehát maga az a tudat zavarja, hogy ott most egy csomó meleg, transz, biszexuális ember vonul fel. Régen a rózsaszín háromszög volt a jelük (ezzel jelölték a homoszexuálisokat a koncentrációs táborokban), akkor azon a szimbólumon háborodtak fel az emberek. Ez csak formaiság kérdése, valójában senkit sem ez zavar.
2022. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!