Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnál egy olyan felvonulá...

Támogatnál egy olyan felvonulást, ahol melegek vonulnak de minden LMBTQ nélkül és nem Pride-nak hívnák?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nincs szivárványos zászló, nincs LMBTQ propaganda, nincs csókolózás és vonaglás, a szélsőséges elemek (pl. kutyafétises, bőrszerkós stb.) elemek kizárva. Nem mond beszédet se transz, se Steiner Kristóf, hanem hétköznapi, nem magamutogató, normális melegek vonunának fel békésen.

2022. ápr. 28. 20:04
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
67%
Nem értem azt, hogy miért ne vonulhatnának úgy, ahogy szeretnének. Úgy tudom senki sincs kötelezve arra, hogy nézze a felvonulásukat; vagy tévedek?
2022. ápr. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

#21 Istenem... te se fogtál fel semmit a kérdés lényegéből.

Amúgy meg ja, nem kötelez rá senki, hogy nézzem, de gondolom ha Mocskos b*zik-menetet hirdetne valaki nem lennél ennyire toleráns, hogy nem kell odanézni.

2022. ápr. 29. 07:30
 23/34 anonim ***** válasza:
73%
Bocsánat, valójában nem kimondottan a te kérdésedre szántam a válaszomat, hanem úgy általánosságban. A felvonulás provokatív részével, illetve amennyiben van provokatív célja is, azzal nem értek egyet. De nem bántanak, mocskolnak vele senkit -ellenben egy általad említett "Mocskos b*zik" menettel. Viszont egyébként kimondottan toleráns vagyok; ha nem vagyok érintett a dologban, nyilván nem nézem, nem foglalkozok vele.
2022. ápr. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

#23 Igen, ha nem vagy érintett.

Viszont érintett vagy, mert te is ebben az országban élsz, és amikor ilyen felvonulások vannak, az egy értékrendet közvetít a társasdalom felé, amit ha nem reagálunk le, akkor legitimáljuk.

Azzal se árt senki senkinek, ha kiül köztérre és elfogyasztja a saját székletét, mégse mondjuk azt, hogy ne nézzünk oda, sőt kihívjuk rá a rendőrt. Persze lehet, hogy ez neked belefér, de akkor nincs is miről beszélnünk.

2022. ápr. 29. 08:00
 25/34 anonim ***** válasza:
30%

Én elfogadom őket, és nem értem azt, hogy miért ne lehetne "legitimálni". Attól, hogy így vagy úgy küzdenek, mocskolódnak emberek a homoszexualitás ellen, az nem változtat a tényen, hogy létezik; és még csak nem is újkeletű jelenség.

Nem volt jó a székletevős példa. Mert ha bejelentenék a székletevők, hogy ők tömegesen felvonulnának, és erre kapnának is engedélyt, tudod engem akkor sem èrdekelne, ugyanúgy nem mennék oda, ugyanúgy nem nézném, - maximum magamban szörnyűlködnék!😅

2022. ápr. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Igen, ezért mondom, hogy az értékrendünk alapvetően különbözik, nincs miről beszélnünk. Én ahogy a székletevőket, úgy a hozzád hasonlóakat is gusztustalannak tartom, akikkel nem szívesen élek egy országban, ezért teszek is ellene.
2022. ápr. 29. 08:45
 27/34 anonim ***** válasza:
12%
Hajrá, gondolom akkor költözöl valamelyik keleti országba...🤪 Sok sikert hozzá! Tudod, az ilyen emberek, mint amilyen te is vagy, igazán megérdemelnék, hogy homoszexuálus gyermekük szülessen.😉
2022. ápr. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
33%
#26 Ennyit arról,hogy ki elfogadó és ki nem. Idióta.
2022. ápr. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
28%
Jó kérdés. Én biztosítanám nekik a jogot a házasságra, ugyanúgy szerethetnék egymást bárhol, mint a hetero párok. Egy feltétellel: Semmilyen lmbtq, gender propagandával nem tömhetik a gyerekek fejét az óvodában, iskolában, és nem reklámozhatnak nekik nemváltó mütétet sem. Az üzlet az üzlet.
2022. ápr. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
27%
Utolso jot irt🤝🏼
2022. ápr. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!