Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnál egy olyan felvonulá...

Támogatnál egy olyan felvonulást, ahol melegek vonulnak de minden LMBTQ nélkül és nem Pride-nak hívnák?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nincs szivárványos zászló, nincs LMBTQ propaganda, nincs csókolózás és vonaglás, a szélsőséges elemek (pl. kutyafétises, bőrszerkós stb.) elemek kizárva. Nem mond beszédet se transz, se Steiner Kristóf, hanem hétköznapi, nem magamutogató, normális melegek vonunának fel békésen.

2022. ápr. 28. 20:04
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Ha házasodhatnának és fogadhatnának örökbe, azzal kb a 75%-a megvalósulna anbak, amit akarnak.
2022. ápr. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Én nem adnék házasságot nekik, mert a házasság férfi és nő szövetsége, nem két azonos neműé. Másfelől ha megadjuk, azzal azt is feltételezzük, hogy a házassághoz elég, ha két ember szereti egymást. Akkor viszont miért ne házasodjon valaki a testvérével, lányával, anyjával stb.

Örökbe most is fogadhatnak (szerintem helyesen), de értelemszeű, hogy elsősorban a férfi-nő tagú párok részesülnek előnyben, tekintve, hogy kell, hogy anya-apa mintát lásson a gyerek.

És csak azért semmit nem adnék meg nekik, hogy hátha lenyugszanak, mert SOHA nem lesz nekik elég, éppen ez a hasonló mozgalmak jellemzője. Ők háborút folytatnak, ezért tehát tartjuk a frontvonalat és semmilyen követelésüknek nem engedünk.

2022. máj. 1. 06:07
 33/34 anonim ***** válasza:
90%
Igazad van
2022. máj. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Én ennek az egésznek nem látom értelmét valahogy
2022. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!