Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egyszer drága az üzemanyag,...

Ha egyszer drága az üzemanyag, akkor miért nem állnak át a magyarok a környezetbarátabb tömegközlekedésre? Ebből is látszik, hogy Gyurcsányhoz képest jól élünk.

Figyelt kérdés

Gyurcsány idején nem esett le a karikagyűrű az emberek kezéről, ha esetleg gazdasági okokból el kellett adni az autójukat és tömegközlekedéssel kellett járni. Most meg annak ellenére hogy már 700 forint egy liter benzin, minden családnak van 2-3 autója, és eszük ágában sincsen letenni azokat. Ebből is látszik, hogy van mit a tejbe aprítania a magyaroknak, van fizetőképességük, sokkal jobban élünk mint 2010 előtt.

Akkor hol van itt végső soron olyan nagy probléma?


2023. szept. 17. 09:37
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
100%

#40 Ez nem talált, munkatársammal szoktam dolgozni menni az esetek többségében. Nem is értem miért gondoltad, hogy egyedül megyek? Minden honapban tízezreket spórolok azzal, hogy a két utcával arrébb lakó kollégámmal felváltva vezetünk. És nem csak én csinálom így, hanem több kollégám is csoportosan jönnek. Pedig mi jól keresünk, nem csóró droidmunkások vagyunk, hogy azon a havi néhány tízezren múljon a kajapénz...


Meg amúgy a munkámnak köze van a zöld energiatermeléshez, ami a környezetvédelem alapja, tehát nem miattam fog elpusztulni a bolygó...


Azt meg nem lehet elvárni egy embertől, hogy napi 8 óra munka meg néha egy kis túlóra mellett még 4 órákat utazzon. Szerinted ezek után mennyi ideje és ereje lenne az embernek a gyerekeivel foglalkozni?


Az autók környezetszennyezését meg hagyjuk, ez csak kis szelete a tortának, nem itt dőlnek el a dolgok.


De nyilván csak troll komment...

2023. szept. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!