Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy nem kap üzemanyagot...

Most hogy nem kap üzemanyagot jó pár benzinkút leteszed az autót és tömegközlekedéssel jársz dolgozni amíg tart a hiány?

Figyelt kérdés

2022. nov. 21. 09:06
A kérdező szavazást indított:
Igen, addig tömegközlekedés.
Nem, az utolsó cseppig csak autó.
Más.
21 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Egyrészt megbélyegezve érzem magam, mert kénytelen vagyok autóval dolgozni. Másrészt ez megint egy itthoni hiszti, mint az adblue esetében.
2022. nov. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Lottónyertes vagyok, nem járok dolgozni.
2022. nov. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Én olyan országban élek, ahol nincs ársapka és nem értem a kérdést...
2022. nov. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ne is mondd! Hazamegyek és egy fél óráig matatok a kúton, hogy miért kattan le ez a sz*ar...

2022. nov. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%

#3, akkor miért nem a választott országod fórumait f.ngod össze?

Ott is valószínű tudnál hőbörögni bármi miatt.

2022. nov. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
5-ös azt tenném, ha apám és az otthoni barátaim nem nekem panaszkodnak, hogy megint nem tudnak tankolni, vagy konkrétan vadászni kell azon kutakat, ahol kapni üzemanyagot.
2022. nov. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A „jó pár” önmagában számként soknak hangzik, de az országos ellátásban jelentéktelen mennyiséget adó üzemanyagállomásokról, elsősorban magánkutakról van szó.

Persze, a kutat működtető családok jövedelmére és az ott tankolók számára százszázalékos probléma; csak a média nem kellő tárgyilagossággal, hanem szenzációhajhászó módon ír róla.

Keresgéltem a holtankoljak.hu oldalán, a lehetséges legnagyobb kört, a 40 km-es sugarú kört választva, a legközelebbi magánkút 38,21 km-re van; miközben 6 km-en belül 11 Shell, OMV, MOL, Lukoil kút van. Persze, az otthonomtól, mert a 11-ből több kút mellett is elhajtok egy héten többször is.

Hányadik üzemanyaghiány jövendölés (legutóbb mekkora betűs címek voltak az ukrajnai transzformátorállomás sérülésekor a Barátság kőolajvezeték leállásáról, aztán mire a későn kelő újságírók megtudták, már helyre is állt), miközben nem volt gondom a tankolással, sőt, az autóját tőlem sokkal nagyobb mértékben használó fiamnak sem.

A hiányt jósló „jóindulatú” szakemberek, médiamunkások azt érhetnék el, hogy az általuk keltett pánikvásárlás miatt, tényleg lenne. Csakhogy az emberek már régóta tojnak az ilyen hű ha na most aztán tényleg nagy baj lesz híresztelőkre.

2022. nov. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az még csak, hogy autókázunk, de akinek munkaeszköz, akik csak autóval tudnak munkába járni és ami majd jövőre üt be, a mezőgazdaságba is akadozik a munka az üzemanyag hiány végett. Ebből jövőre még nagyobb élelmiszer árrobbanás lesz. A limitált 100 liter egy dolgozó traktornak, olyan, mint személyautónak 5 liter.
2022. nov. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
6-os, jó, hogy panaszkodnak neked, mert segíteni tudsz nekik, hol tankoljanak, míg meg nem érkezik számukra az általad küldött üzemanyag.
2022. nov. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
Nem, én annyiban tudom segiteni őket, hogy mindenkinek csak ajánlom, hogy lépjen le abból az országból, az már az ő döntésük, ha tovább marad, de attól, még hallom, mi megy otthon, sőt időnként még járok is haza és volt probléma az elmúlt időszakban, hogy nem tudtam tankolni, még úgyse, hogy külföldi rendszámos autóm van és nem nyomott áron tankoltam volna.
2022. nov. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!