Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy nem kap üzemanyagot...

Most hogy nem kap üzemanyagot jó pár benzinkút leteszed az autót és tömegközlekedéssel jársz dolgozni amíg tart a hiány?

Figyelt kérdés

2022. nov. 21. 09:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%

Kedves kérdező, te/ ti szeretitek már hónapok óta szinte nem is lehet tankolni...

Na kérlek szépen, ha az egyik kúton esetleg ellátási problémák merülnek fel, akkor 30 km es körzetben találsz másik 2-3 at, ahol tankolhatsz.

2022. nov. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
83%

"Most hogy nem kap üzemanyagot jó pár benzinkút leteszed az autót és tömegközlekedéssel jársz dolgozni amíg tart a hiány?"


Nekem sokkal jobb megoldásom van. Úgy látom, hogy nem is gondoltál rá. Pedig nagyon egyszerű. Megyek olyan kútra, ahol van üzemanyag... Ha jó listát láttam, egyik kúton sem tankoltam eddig. Most sem fogok oda rohanni.

2022. nov. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!