Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldaliak, liberálisok!...

Baloldaliak, liberálisok! Kint lesztek a tűzijátékon? Fogyasszátok majd az árstoppos sört, és falatozzátok majd a perecet?

Figyelt kérdés
Vagy mivel fideszes rendezvény, így otthonmaradással bojkottáljátok majd ezt a csodás keresztény ünnepet?
2023. aug. 15. 14:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
79%
Gyerekkorom óta nem megyek. Nem 50 IQ-m van hogy ott tapsikoljak.
2023. aug. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

#11, gyerekként szerettem.

Nem tudtam mi az, mit ünnepelünk,

De volt ringis, vattacukor, dodzsem... Este meg tűzijáték.

2023. aug. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
88%

Komám, nem árstoppos csirkefarhát kell ebbe az országba, hanem olyan fizetések, amiből piaci áron tudsz élelmiszert venni. Meg tartós fogyasztási cikket. Meg ruházatot. Meg néhány évente egy autót. Egészségügyi szolgáltatásokat. Kikapcsolódást. Kultúrát. Gyerekednek lakást.


Mint a legtöbb európai országban, tudod... láttál már olyat? Vagy legalább el tudod képzelni?


Nem, el sem tudod képzelni, a te horizontod véget ér ott, hogy de jó, lesz hatósági áras perec, meg sör egy napig! Asszony, gyerekek, mekkora buli lesz, kirúgunk a hámból! Apu bepuszil két sört is egy délután! Az isten áldja meg, álávju Orbánviktor!

2023. aug. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
86%
Tudom hogy ez provokáció meg minden, de amúgy érdekel bárkit is a tüzijáték manapság?? Ha egyet láttál, láttad az összeset...
2023. aug. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 L.. István ***** válasza:
82%
Tavaly a teraszra se mentem ki, pedig onnét láttam volna.
2023. aug. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
80%
Attól hogy hülyeségre költi a kormány a pénzemet még az én pénzemből van az olcsó sör, szóval minden jogom meg van rá, hogy igyak belőle :P
2023. aug. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
64%

"UNDORÍTÓ náci fasszságot"


Akkor az amerikaiak meg a franciák is mind nácik? Mert a magyar ünnep autókhoz képest semmi.


Bohóc.

2023. aug. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Azon gondolkodtam, hogy a “családbarát keresztény” kormányunk vajon miért az alkeszoknak kedvez árstoppos sörrel, miért nem az ország tortáját árusítják olcsóbban, hogy a gyerekek örüljenek?!
2023. aug. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

#18, de hogy nem!

Gyerekeknek lesz perec, pogácsa, kóla, Piruló görögdinnye alma jégkrém.

És persze hogy Alexandrát se felejtsük el, Szentkirályi Ásványvíz. 😅

2023. aug. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Te komolyan meg bírod inni a Borsodit öklendezés nélkül? Hát kinek mi, egi :D


De hogy a nyilván troll kérdésre is válaszoljak, nem fogok csak azért felutazni Pestre hogy a tömegnyomorban nézzem a tűzijátékot.

1001 más dologgal is tudom szórakoztatni magam.

2023. aug. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!