Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy liberális hogyan teszi...

Egy liberális hogyan teszi magában helyre azt, amikor Orbánt Viktor cigányozza?

Figyelt kérdés

Nagyjából 2010 óta tartja magát egy legenda, ami szerint Orbán cigány származású. Olyan ez, mint hogy Gratz-ban kezelték a pszichiátrián, senki nem tudja, hogy igaz vagy sem.

Mindenesetre az átlag liberális mintegy negatív jelzőként aggatja ezt rá, miközben felháborodik azon, amikor a miniszterelnök faji homogenitásról beszél.


Akkor most mi is az ábra? Valójában a liberális is ugyanúgy rasszista belül, csak képmutatóbb?



2023. aug. 8. 14:55
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
70%
#19 Az okfejtésed hibás. A motorozik, csónakázik, siklórepülőzik igék a motor, csónak, siklórepülő főnevekből erednek. Van olyan főnév, hogy hazud? Ha már párhuzamot keresünk, akkor pl. a lázadozik, éledezik szavak a megfelelők. Két különböző képzőről van szó, még ha ugyanúgy is hangzanak. Ellenben olyat pl. mondunk, hogy szaladgál - a hazudgál szóval párhuzamban.
2023. aug. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
75%
Ez az egész agyrém kérdés abból a fidesztálib hazugságból pattan ki, hogy mindenki aki nem szereti Orbánt azt bélyegezzük "liberálisnak". (már az összes fogatlan plebejus megtanulta a libsizést mantrázni, azok is, akik a szó jelentését sem tudják)
2023. aug. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, tegyünk helyre pár dolgot.

- 1,9 millióan szavaztak a magyarpártiakra

- ebben a politikai formációban lehet, hogy fontos szereplő Gyurcsány, de közel sem az egyetlen, csak a bűnözők állítják be így, hogy a híveket ezzel rémisztgessék.

- ennek az 1,9 millió embernek a többsége elítéli Gyurcsány Ferencet, de tudják, hogy ha a jelenlegi kártevők maradnak hatalmon, az mindennél nagyobb tragédia.

2023. aug. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

"1,9 millióan szavaztak a magyarpártiakra"

Ha te a magyarpártiakhoz sorolod gyurcsányt, donáthot a nőket zaklató apjával meg ungárt a fideszes oligarcha mamival és lehetne sorolni, akkor nincsen több kérdésem.

2023. aug. 8. 20:45
 25/42 anonim ***** válasza:
72%

"akkor az az 1,6 millió ember, aki gyurcsányékra szavazott nem liberális, csak gyurcsányista?"


Ja, hogy aki nem fideszes, az liberális! ÉRTEM...hogy miért vagy ilyen buta kérdező!

Ez amúgy tgipikus fidder logika, "akinemránkszavazazlibejájisz" sipítják teli torokból, pedig rohadtul nem így van...

2023. aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
89%
Most így elképzelem, ahogy az ex-skinhead, majd Kárpátia rajongó, masszívan rasszista, "minden cigánynak le kéne vágni a fa**át" mentalitású ma már 50 éves kb. 150 kilós mihasznás szabolcsi biztonsági őrnek odamondod, hogy "Te egy liberális vagy, mert nem Orbánkára szavazol!" azért nem sok maradna az arcodból...és igen ő az, aki arról makog, hogy Orbán is cigó.
2023. aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
30%

#18

"Proliként viselkedik? Igen."

És attól, hogy proliként viselkedik cigány származású lesz? Nem.


#19

"Nincs olyan szó hogy hazudgálnak nem tudom honnan szedték ezt az ilyen agysebészek."

Onnan, hogy van a -gál, -gél toldalék. A "hazudgál" szóképzés szempontjából helyes. Még ha nincs is ilyen az értelmező kéziszótárban (ahogyan az sincs pl.: hogy fideszes) lehet értelmes és szlengként használatos.


"Nem gyanús hogy más szót sehol nem ragoznak így?"

Nem gyanús, hogy igen? Nevetgél, húzgál, álldogál...


"...és most mondjuk együtt: hazudozik."

Ha következetes lettél volna: hazudoznak.

2023. aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
59%

"És attól, hogy proliként viselkedik cigány származású lesz? Nem."


1.Nem ezt kérdeztem. 2.Cigányoztam?

2023. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
55%

#28

Én sem olyat kérdeztem, amihez a proliságnak bármi köze van.

Én: "Tehát az értelmes emberek cigányozzák le Orbánt? A bűnözői volta miatt hazudgálnak a vezetéknevéről?"

Te: "Proliként viselkedik? Igen."

Miért válaszoltál a kérdésemre egy tökre oda nem illő dolgot?

2023. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

#29


Ha a szellemi kompetenciád kapacitása nem terjed ki a kontextus értelmezésére (metakommunikációnak is hívják - a szerk.), arról a meggyőződésed ellenére sem én tehetek.

2023. aug. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!