Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy liberális hogyan teszi...

Egy liberális hogyan teszi magában helyre azt, amikor Orbánt Viktor cigányozza?

Figyelt kérdés

Nagyjából 2010 óta tartja magát egy legenda, ami szerint Orbán cigány származású. Olyan ez, mint hogy Gratz-ban kezelték a pszichiátrián, senki nem tudja, hogy igaz vagy sem.

Mindenesetre az átlag liberális mintegy negatív jelzőként aggatja ezt rá, miközben felháborodik azon, amikor a miniszterelnök faji homogenitásról beszél.


Akkor most mi is az ábra? Valójában a liberális is ugyanúgy rasszista belül, csak képmutatóbb?



2023. aug. 8. 14:55
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagyok liberális,és orbánista sem. Én soha nem cigányoztam,őt legalábbis. Nem szeretem a cigányokat,de ha orbán tényleg cigány lenne,nem szólnák semmit,ha csakis ezt lehetne neki felróni. Egyébként ezt a libsizést ez az aljas találta ki,holott igen színes a paletta,amelyen utálják ezt az aljadékot.
2023. aug. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

"Mellesleg attól még hogy liberális vagyok, és elfogadhatatlannak tartom hogy valakit a származása miatt érjen diszkrimináció, de a társadalomba beilleszkedni nem akaró, és tudó antiszociális emberalatti módon viselkedő romákat, vagy éppen magyarokat is ütni vágni kéne a rendőrségnek szerintem."


Igen, csakhogy lehet Orbánra mondani azt, hogy tolvaj, de mégsem antiszociálisan viselkedő egyén, semmiképpen nem úgy, mint a cigány. Mégis negatív jelzőként kerül a neve mellé a vélt származása.

És igen, nagyrészt liberálisok szájából hallani ezt. Miért, mit gondolsz, a fideszesek találták ki?

Be kell lépni egy libsi csoportba, pl. Európa expressz, rendszeresen vannak a cigány Viktorról posztok, amin a nagyonelfogadóak röhögnek.

2023. aug. 8. 17:15
 13/42 anonim ***** válasza:
78%

"Be kell lépni egy libsi csoportba"


Ez olyan mintha azt mondanád hogy az összes keresztény konzervatív véresszájú vérszomjas erőszakos gyűlölködő, mert a nagy keresztény konzervatív fideszes körökbe kb csak ilyen emberrel szembesülsz.

2023. aug. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
24%

"panelben dühöngő prolik"


Ez a kulcsszó, tőlük kell megszabadulni!

2023. aug. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
13%
A liberálisok is utálják a cigányokat, csak ők képmutatóbbak, mint a nemzetiek.
2023. aug. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
80%
Elárulok egy nagy titkot. Magyarországon alig vannak liberálisok. Csak a bűnözô propagandisták és az országunkat vezető ostoba állatok illetik ezzel a szóval az értelmes embereket. Mellesleg szerintem orsós genetikailag ember, csak a bűnözési hajlama miatt szokták rá mondani, hogy buckalakó.
2023. aug. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
24%

#16

Tehát az értelmes emberek cigányozzák le Orbánt? A bűnözői volta miatt hazudgálnak a vezetéknevéről?

2023. aug. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
74%

#17


Proliként viselkedik? Igen.

2023. aug. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
37%

Nincs olyan szó hogy "hazudgálnak" nem tudom honnan szedték ezt az ilyen agysebészek. Nem gyanús hogy más szót sehol nem ragoznak így?


Nem motorgál, csonakágál, siklórepülőgál, hanem motorozik, csónakázik, siklórepülőzik, ...és most mondjuk együtt: hazudozik.

2023. aug. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
16: akkor az az 1,6 millió ember, aki gyurcsányékra szavazott nem liberális, csak gyurcsányista?
2023. aug. 8. 19:27
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!