Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az a tévhit honnan ered hogy...

Az a tévhit honnan ered hogy szegénység van?

Figyelt kérdés

Gyakran járok különböző helyekre vásárolni, jóformán az összes élelmiszer üzletben tömött kocsikkal állnak az emberek mindig.


Direkt ránézek a kocsikra, senki nem a legolcsóbb cuccokat veszik, még mielőtt valaki ezzel jönne.


Közel nincs itt olyan nyomor mint az szeretik előadni.



2023. aug. 3. 21:52
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
94%
Kérdezö te idota vagy a másik lehetöség hogy, pénzt kapsz gondolom nálad a szegény ember disznót nevel a panelban meg zöldséget,gyümölcsöt az erkélyen?Van fogalmad róla mennyit ér egy felhizlalt malac?Szerinted a hús miért drága ha mindenki azt termeli otthon a panelban meg falun ?
2023. aug. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
18%
Aki szegény az mindent magának termel akkor miért itt 27% áfa hiszen saját termés után semmit nem kap az álam.Mert ha szegény embernek boltba kel menni az élelmiszerért akkor ezt miért kéred számon rajta bár biztos mindenkinél kaviárt látál a kocsiba meg kosárba nem párizsit.
2023. aug. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
93%
A másik kérdésem ha mindenki luxus cikeket vásárul ahogy te mondod miért nincs áruhiány belölük? És polcon rohad de párizsit lehet már nem lehet kapni?
2023. aug. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
89%

Én jelenleg azért tudok jó minőségű barefoot/mezitlábas cipőt venni, mert senki nem viszi, és félárra le van értékelve. :D


Egyébként minden ki van számolva, és a kaján kell spórolni amennyit csak lehet, és minden egyéb praktika is ki van maxolva. Igy se lesz soha saját házam, mint ahogy a legtöbb fiatalnak se. :D


Majd ha az átlag férfi egy fizetésből el tudja tartani a családját jól, mint a feminizmus előtt, akkor nem lesz szegénység.

2023. aug. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

Tényleg úgy tűnik, hogy semmi probléma sincs az országban...

2023. aug. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
65%

Van, amit már gyatra minőséggel nem lehet megvenni. Van, aki nem 1-1 darab dolgot vesz meg, hanem 1 héten 1*-re többmindent.

Amúgy nem tudom, mert ez a magyar társadalom egy nagy kamutársadalom...

2023. aug. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy megafonos vizsgakérdés?🤣🤣
2023. aug. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy szegenyseg van ennie ugyan ugy kell az embernek ez létszükséglet. Nézd meg a szórakoztató iparhoz tartozó boltokat stb. Egyik a másik után csődöl be
2023. aug. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy bemész a Tescoba belpestem magas forgalomi időszakban még nem tűnik el Bivalypuszta. Egyben, ha tönkremenne a wc és mosógép, akkor hirtelen nem lesz a többségnek, többmint 100 ezer forint megtakarítás.
2023. aug. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha direkt több üzletbe is jársz, akkor valószínűleg Budapestről beszélünk. Én jártam már a Hajdúszoboszlói, Kőszegi, Nagykanizsai és kisebb települések boltjaiba is, hát nem taposnak agyon és parkoló hely is van böven.
2023. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!