Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vidéken is ilyen puskaporos a...

Vidéken is ilyen puskaporos a hangulat és érezhető a szegénység/létbizonytalanság? Mert már itt Pesten ilyen.

Figyelt kérdés

Az emberek iszonyú frusztráltak itt Pesten már. Nyilván a szegénység és a létbizonytalanság miatt amit a Fidesz-nek köszönhetünk.

Tegnap jó néhány "balkáni" jelenetnek voltam szemtanúja. A buszsofőr megállt és ordibált mert egy utas nem a megfelelő ajtón szállt le/fel. (Mintha nem lenne mind1). A Tesco-ban egy vendég üvöltözött a biztonságiakkal és hívni akarta a rendőrséget mert szerinte csúnyán beszéltek vele. A metro-ban majdnek összeverekedett 2 proli, mert véletlenül meglökött valaki valakit. Amikor próbáltam pénzt felvenni az ATM-ből az előttem lévők "qrva isten bassza megéztek" egyet, majd miután elmentek megnéztem már kíváncsiságból a bizonylatot amit eldobtak: 31 forint volt a bankszámlájukon!. Majd amikor egy másik boltban fizetni akartam az automatánál, előttem lévő benne hagyta a bizonylatát amin az állt: a tranzakció összege: 286 forint, eredmény: Elutasítva!

1-2 órát voltam kint, mindez 1-2 óra termése. Úgy hogy a csöveseket nem is számoltam. Ilyen az általános közhangulat, meg az emberek pénzügyi helyzete.

Vidéken is vannak hasonló jenetek mostanában? Főleg hogy most ugye hónap vége is van.



2023. júl. 31. 10:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Az alkoholisták jobban viselik.
2023. júl. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%

Szinte már minden helység betelt.


"Aki gyűlöli az ő atyjafiát, mind embergyilkos az.."

2023. júl. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Az a vicces, hogy lehetne olyan társadalmi struktúrában élni amiben ez nem fordulna elő.
2023. júl. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
3: és mi lenne az, a kommunizmus?
2023. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
28%
Igen. Egyébként ebben az éppen aktuális kormánynak elhanyagolható a szerepe. Ez már a globális fogyasztói kapitalizmus recsegése, itt a periférián már jobban érződik.
2023. júl. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
Én semmifél puskaport nem érzek se Budapesten, se vidéken, olyanok mindig vannak, akik nem tudják beosztani a pénzüket.
2023. júl. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

Ebben semmiféle puskaporos dolog nincs.

Budapesten, sok az idegbeteg,Ez mindig is így volt, mindig is így lesz.

Azért, BKV buszsofőrnek, nem a legélesebb kések mennek el.


Én BP agglomerációjában élek, itt kevésbé jellemző ez az idegbetegség.Az autóval közlekedők is sokkal normálisabbak.

2023. júl. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
25%
Még sokan nem tudják, de már érzik, hogy Földanya meg fogja őket büntetni kapzsiságukért.
2023. júl. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

"Budapesten, sok az idegbeteg,Ez mindig is így volt, mindig is így lesz."

Ilyen szintű idegbeteg közhangulat azért sosem volt. Még a 2008-as válság utáni években sem.

2023. júl. 31. 11:11
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
#9 Ahányszor beteszem a lábam Budapestre, mindig ugyanilyen idegbeteg hangulat fogad az utcán. De ez soha nem a többséget jelenti, egyszerűen csak ahol közel 2 millió ember fordul meg ott gyakrabban vannak elmebetegek az utcákon.
2023. júl. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!