Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vidéken is ilyen puskaporos a...

Vidéken is ilyen puskaporos a hangulat és érezhető a szegénység/létbizonytalanság? Mert már itt Pesten ilyen.

Figyelt kérdés

Az emberek iszonyú frusztráltak itt Pesten már. Nyilván a szegénység és a létbizonytalanság miatt amit a Fidesz-nek köszönhetünk.

Tegnap jó néhány "balkáni" jelenetnek voltam szemtanúja. A buszsofőr megállt és ordibált mert egy utas nem a megfelelő ajtón szállt le/fel. (Mintha nem lenne mind1). A Tesco-ban egy vendég üvöltözött a biztonságiakkal és hívni akarta a rendőrséget mert szerinte csúnyán beszéltek vele. A metro-ban majdnek összeverekedett 2 proli, mert véletlenül meglökött valaki valakit. Amikor próbáltam pénzt felvenni az ATM-ből az előttem lévők "qrva isten bassza megéztek" egyet, majd miután elmentek megnéztem már kíváncsiságból a bizonylatot amit eldobtak: 31 forint volt a bankszámlájukon!. Majd amikor egy másik boltban fizetni akartam az automatánál, előttem lévő benne hagyta a bizonylatát amin az állt: a tranzakció összege: 286 forint, eredmény: Elutasítva!

1-2 órát voltam kint, mindez 1-2 óra termése. Úgy hogy a csöveseket nem is számoltam. Ilyen az általános közhangulat, meg az emberek pénzügyi helyzete.

Vidéken is vannak hasonló jenetek mostanában? Főleg hogy most ugye hónap vége is van.



2023. júl. 31. 10:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
10, minek ment oda?
2023. júl. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
#11 Ki?
2023. júl. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 árokpart ***** válasza:
27%
Igen . Az árstop kivezetésével ősszel szerintem simán lehetnek akár nagyobb tüntetések is.
2023. júl. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
34%

Mi a fenéért pontoztátok le a 12-est?

Nekem címezte a kérdést ami nem érthető. Visszakérdeztem. Mit kell ezen lepontozni?

2023. júl. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Rendszerváltás után 33 évvel az emberek háromnegyede mindenből a legolcsóbbat veszi. Ki ne lenne ideges?
2023. júl. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
58%
Nyilván terveik voltak, húzták az igát érte, aztán most itt a nagy semmi. Kicsit enyhe szó a frusztráltság, kicsit mellémegy a fura tipp, hogy bunkók lennének. Nyilván aki bunkó volt, az az is maradt, de aki full ki van akadva, attól én nem várnék jobbat, bár örülök, ha sikerült annyira belehülyülnie neki is, hogy nem feszül rajta, inkább keresi a módját, hogy ne legyen ilyen egykönnyen még egyszer. Annak már kevésbé örülök, hogy ezen a ponton kábé el is köszönnek, aztán gó migráncsnak oda, ahol becsülik a munkát a hájas seggű szarháziak. Ja, bocs, ott pont nem.
2023. júl. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!