Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a Bite Zsolt normális?

Ez a Bite Zsolt normális?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem, hogy nekem semmi bajom nincs azzal, hogy meleg. De akkor már miért nem egy felnőtt férfivel jön össze, miért egy kamasszal? Őszintén még ha úgyis lenne a felállás, hogy egy 39 éves férfi egy 15 éves lánnyal, az is nagyon durva lenne. Most miről tudnak ezek beszélgetni egyáltalán? Hogy mi volt az iskolában? Egy 15 éves mindennapjait normális esetben az iskola teszi ki. Teljesen más dolgok érdeklik, mint egy 39 évest. Máshol tartanak nagyon az életben. Normális esetben egy 15 èvesnek kb. ilyen korú apja van.

2023. máj. 10. 08:40
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az.
2023. máj. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 alreg válasza:

Nem volt neki 15 éves szeretője, ezt állította legutóbbi live-jaiban. Aztán ki tudja? De az szinte biztos, hogy ha volt neki, az nem a saját diákja volt. Amekkora hírverést csaptak, szerintetek nem kérdezte ki minden egyes szülő a gyerekét, aki a Krúdy Gyula suliba jár? Iskolapszichológus is járt a gyerekek között, azt írja a sajtó, neki is csak elmondta volna valamelyik gyerek... Fél év eltelt, de nem jelentkezett ilyen áldozat. Bite már rég vádlott lenne, nem csak gyanúsított.

Szerintem inkább tényként állította be a tiktok videóban, hogy igen, neki van ilyen korú szeretője, mert megteheti. K**va szarul döntött, nem kellett volna ez az ugrálás, az biztos, mert kegyetlenül megszívta. Inkább egy naiv ember, aki azt hitte, majd bevédi őt a liberális társadalom.


Színt vallok: nekem is az érett teltebb nők jönnek be kora kamaszkorom óta. És nincs semmiféle "anyakomplexusom", mindig jól kijöttem anyámmal, egyszerűen ezek az asszonykák mozgatják meg a fantáziámat harmincas pasiként ugyanúgy. Simán meglehet ez a meleg fiúknál is az érettebb testes f@szik felé. Csak az előbbiről merünk beszélni, sőt idealizáljuk, az utóbbi meg egy szar társadalmi tabu.

2023. szept. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!