Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a Bite Zsolt normális?

Ez a Bite Zsolt normális?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem, hogy nekem semmi bajom nincs azzal, hogy meleg. De akkor már miért nem egy felnőtt férfivel jön össze, miért egy kamasszal? Őszintén még ha úgyis lenne a felállás, hogy egy 39 éves férfi egy 15 éves lánnyal, az is nagyon durva lenne. Most miről tudnak ezek beszélgetni egyáltalán? Hogy mi volt az iskolában? Egy 15 éves mindennapjait normális esetben az iskola teszi ki. Teljesen más dolgok érdeklik, mint egy 39 évest. Máshol tartanak nagyon az életben. Normális esetben egy 15 èvesnek kb. ilyen korú apja van.

2023. máj. 10. 08:40
1 2 3 4
 1/32 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Már onnan lehet tudni, hogy nem normális, hogy úgy érezte egy közösségi oldalon kel ezzel dicskednie.
2023. máj. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
51%
A fidesz fizetett neki ezért a kamuért. Soha senki nem látta azt a 15 évest.
2023. máj. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
97%

Egyértelműen nem normális, teljesen flúgos pali.

Nyilván az egész nyilvános megnyilvánulását provokációból, és feltűnési viszketegségből csinálta.

2023. máj. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
42%

Aztán lehet, eddig olyan visszaigazolásokat kapott xy fórumokból, hogy teljesen normális...

Így él közöttünk egy rakás degenerált, IMEI-be való sültbolond.

2023. máj. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Amellett, hogy elítélem a csávót, szerintem egy óriási kamugép. Nem volt neki ilyen szeretője, max vágya, aztán eldicsekedett vele és csúnyán ráb@szott.
2023. máj. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
25%

En is voltam 15 éves meleg sràc, tudom hogy a bite fèlèk nem az eseteink. :D


Szerintem Rogàn fizetett a palinak, le is lèpett hirtelen, köddè vált egxik percről a màsikra

2023. máj. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Dzsonszi ***** válasza:
61%

“A fidesz fizetett neki ezért a kamuért. “

Ezt a szöveget kb már az összes baloldali/liberális/ellenzéki szereplőkre ellőttétek, ki ne tálald még hogy a végén mindenki beépített fideszes :o

2023. máj. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
20%

#7 Nem hiszem, de ez a csàvò tùl jòkor volt tùl jò helyen.


Meg tenyleg, hol van az a bizonyos srac? Nem zudom elhinni hogy a fidesz media ne deritette volna fel ha letezne.


Radasul a csavo eleinte patikamerlgen kimerve nyilatkozott ujra es ujra. Aztan egyszercsak zsupsz, eltűnt. Na most ilyen nincs, hq valaki ennyire narcisztikus akkor nem fog leallni egy hónap után

2023. máj. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
72%
Tehát ha valami gáz az ellenzékre nézve, azt Orbán tette?
2023. máj. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
84%
Gyakorlatilag mindenkire, aki valaha botrányt csinált az ellenzéki oldalon, arra az lett kitalálva magyarázatul, hogy a Fidesz fizetett neki a műsorért. Nem akarom mentegetni Orbánékat, mert kinézem belőlük, de hogy egyesek ennyire vakon higgyék, hogy az ellenzék annyival feljebb van erkölcsi és intellektuális téren, hogy a lejáratásuk csak beépített ügynökök megrendezett színjátékai által lehetséges...
2023. máj. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!