Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a Bite Zsolt normális?

Ez a Bite Zsolt normális?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem, hogy nekem semmi bajom nincs azzal, hogy meleg. De akkor már miért nem egy felnőtt férfivel jön össze, miért egy kamasszal? Őszintén még ha úgyis lenne a felállás, hogy egy 39 éves férfi egy 15 éves lánnyal, az is nagyon durva lenne. Most miről tudnak ezek beszélgetni egyáltalán? Hogy mi volt az iskolában? Egy 15 éves mindennapjait normális esetben az iskola teszi ki. Teljesen más dolgok érdeklik, mint egy 39 évest. Máshol tartanak nagyon az életben. Normális esetben egy 15 èvesnek kb. ilyen korú apja van.

2023. máj. 10. 08:40
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell összemosni, de összemossák. Ha kiderülne vkiről h a békemeneten menetelt és veri a feleségét, tuti összemosná a "független" média.
2023. máj. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
41%

#22 1. Ez csak egy feltételezés.


2. Nem másról beszeltem, hanem a te mércédről. Jogosnak tartod azt amit magad állítottal vagy sem?

2023. máj. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
45%

"Ha kiderülne vkiről h a békemeneten menetelt és veri a feleségét, tuti összemosná a "független" média."


Tudsz mutatni legalább egy konkrét példát, amikor ez megtörtént a "független" médiában" ?

2023. máj. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
62%
Nem, mivel nem találtak ilyet.
2023. máj. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
62%
#23. Szerintem tény h Bite ellenzéki, ettől az ellenzék nem lesz Bite támogató pedofil. Egy pár nem tehet róla milyen emberek támogatják. Főleg nem tehet a támogatóik bűneiről.
2023. máj. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
90%
#21 látod, ebben a videóban is össze van mosva. Én tehetek róla, mert kimondom, hogy összemossák? Nem az, aki öszemossa?
2023. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
52%
Te tudsz olvasni? Pont leírtam hogy nem így gondolom. Javaslom értelmezni azokat amit leírtam.
2023. máj. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
94%

Sorban válaszolnék a kérdéseidre.


"Ez a Bite Zsolt normális?"


Nem.


"De akkor már miért nem egy felnőtt férfivel jön össze, miért egy kamasszal?"


Mert nemcsak meleg, de pedofil, akarom mondani efebofil is.


"Most miről tudnak ezek beszélgetni egyáltalán? Hogy mi volt az iskolában?"


Ez a kapcsolat a férfi részéről csak a szexről szól. Ő lehet, hogy meghallgatja a srácot, hogy az kötődjön hozzá, mert nyilván a fiú részéről a kötődés kell ahhoz, hogy dughassa őt a férfi.

Hadd jegyezzem meg, hogy tipikusan azok a kamaszok sodródnak bele ilyen kapcsolatokba (mindegy, hogy homo- vagy heteroszexuális kapcsolatról van szó), akik érzelmileg elhanyagoltak, szüleik nem törődnek velük. Az ilyen kamaszok kapaszkodót keresnek és ezért adják könnyen a testüket is ilyenkor. Tipikusan ugyanez van intézetben nevelkedő kamaszok esetében is.

2023. máj. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
41%

#29 Értelmeztem, sőt kepzeld, nekem meg memóriam is van így arra is emlekszem hogy az előző oldalon meg azt írtad hogy Bitte lelkes ellenzéki aktivista ezuel implikalva hogy leírja az ellenzeket a személye.


De látom kezdesz ideges lenni, mert valaszolni nem nwgyon akarsz.


Tehat akkor elismered hogy Bite Zsolt alapján nem lehet megítélni az ellenzeket? Mert most már azt mondod nem mosod össze. Ami tök jó dolog, hiszen akkor a fideszt sem kell össze mosnod a Balogh Orbán Viktorozóval.

2023. máj. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
33%

"Most miről tudnak ezek beszélgetni egyáltalán? Hogy mi volt az iskolában?"


Egyébként még mindig semmi bizonyíték nincs róla hogy Bite 15 éves szeretője létezett-e egyáltalán a valóságban, vagy csak az agyszüleménye.

2023. máj. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!