Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a Bite Zsolt normális?

Ez a Bite Zsolt normális?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem, hogy nekem semmi bajom nincs azzal, hogy meleg. De akkor már miért nem egy felnőtt férfivel jön össze, miért egy kamasszal? Őszintén még ha úgyis lenne a felállás, hogy egy 39 éves férfi egy 15 éves lánnyal, az is nagyon durva lenne. Most miről tudnak ezek beszélgetni egyáltalán? Hogy mi volt az iskolában? Egy 15 éves mindennapjait normális esetben az iskola teszi ki. Teljesen más dolgok érdeklik, mint egy 39 évest. Máshol tartanak nagyon az életben. Normális esetben egy 15 èvesnek kb. ilyen korú apja van.

2023. máj. 10. 08:40
1 2 3 4
 11/32 Dzsonszi ***** válasza:
96%

#8

Ekkora égés után nem csodalkozom hogy teljesen eltűnt, a helyébe úgy eltűnnék, hogy minél kevesebben ismerjenek fel, legyek akármennyire nárcisztikus.

A Fidesz meg sokkal nagyobbat bukna azzal, ha kiderülne valahogy hogy ő szervezi/fizeti az ilyen hülyéket, mint amennyit nyer ha nem derül ki. Miért kockáztatna van elég muníció a beavatkozásuk nélkül is. Ezért nekem ezek mindig ilyen “jet fuel doesnt melt steam beam” féle konteóknak tűnnek és nem azért mert a fideszt szentnek tartanám.

2023. máj. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Szokták mondani az okos titkolja amit csinál, a hülye azzal dicsekszik amit nem csinál.


Az is lehet egy nagy kamu, az egész. Amúgy úgy undorító az egész ahogy van.

2023. máj. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:
64%

Én is voltam (vagyok) meleg, és emlékszem amikor 15 voltam, hát már egy 20 évesre is úgy néztem hogy ÖREG. egy 39 éves meg nem öreg hanem egyszerűen levegő a szememben. a cipőtalpamat nem törölném bele.

Kamu az egész.

2023. máj. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
18%

#9 Mi köze Bittenek az ellenzèkhez? Ja tudom, mivel pedasszisztens ès mivel a tanàrok egy rèsze tüntet ezèrt ElLEnZÈki!


Nem sovàny ez egy kicsit? :)

2023. máj. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%
#14 Igen, én is erről beszélek. Ráadásul a pasi ronda mint a bűn. Ő neki egy húsz évesért is fizetnie kene.
2023. máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

@ 10:25


Valami olyat is össze hordott hogy ilyen meg olyan jogvédő szervezetek védik, ami megint csak egy légbőlkapott kamuja volt. Mint tudjuk az ilyen jogvédő szervezetek, általában sorosista ellenzéki libsi ármány, így Bite = ellenzék.

2023. máj. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
45%
Ja, meg ilyeneket hazudott hogy mellette áll a TASZ meg a Helsinki bizottság ami hogy hogy nem pont illett a fidesz civil szervezetek ellenes narratívájába, és hogy hogy nem kamu volt.
2023. máj. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%
#15 Azon kívül, hogy lelkes aktivista, semmi.
2023. máj. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
62%

#19 Tehát ha találok egy fidesz szavazó/aktivistat aki veri a gyerekeit akkor a fidesz gyerekverőkből áll akik azt tamogatják? :)


Az aktivizmusára is jó lenne látni valami bizonyítékot.

2023. máj. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
23%

#19 Ezen erv alapján ugye a fidesz az iq kettes cigányok partja, itt egy lelkes aktivista aki bizonyítja a te mércéd alapján:


[link]

2023. máj. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!