Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komoly zavar lehet a Fidesz...

Árokpart kérdése:

Komoly zavar lehet a Fidesz kormányzásában ha a tüntetések kezelése terén már a látszatra sem ad?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már többször megkérdeztem itt és talán már elcsépelt téma a Karmelitánál 3-án történt események, viszont továbbra sem értem, hogy a Fidesz részéről mi értelme volt ennek a kemény fellépésnek mikor ha akarta volna akár meg is akadályozhatta volna, hogy idáig fajuljanak az események. Persze a megakadályozásra nem azt értem, hogy miért nem tiltotta be a rendezvényt, hanem a korábbi számukra kényes ügyek miatti tüntetések gyakorlati módszereit is alkalmazhatta volna, hogy ne nyíltan kelljen konfrontálódniuk. Pl. Szervezhetett volna akár a Fidelitassal egy gyors light-os ellentüntetést mémes molinókkal, hogy a diákok a várba eleve el se jussanak. Ez esetben Pankotai Lilliék és a Fidelitas kb. ugyanannyi idős tagja egymással elbohóckodtak, elgúnyolódtak volna egy darabig és kb. egy fél óra múlva mindenki ment volna a dolgára, sőt lehet, hogy együtt mentek volna el aznap este valahová diákként bulizni. Így a kecske is jóllakott volna és a káposzta is megmaradt volna elv érvényesülhetett volna. Az egész egy viccesre sikeredett klubdélután lett volna. Ezért nem értem, hogy eddig a kormány mindig különösen ühyelt arra, hogy a legvégső esetekbe se alkalmazzon erőszakot. Most miért nem tudta a régi jó bevált receptet alkalmazni pláne ilyen csekély létszám és ráadásul többnyire gyerekek esetében. Miért várta meg, hogy nyíltan szemtől-szembe lehetőségük legyen konfrontálódni a gyerkeknek közvetlenül a Karmelitát védő rendőrökkel? Miért nem tette inkább az egészet nevetségessé vagy tudom is én . Ami most történt azzal pont az ellenkezőjét érte el. Így már mindenki erről beszél úgy meg senki nem foglalkozott volna vele a többi eddigi tüntetésekhet hasonlóan. Miért volt érdeke vajon most keménykedni a kormánynak?
2023. máj. 6. 22:15
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
#40 Erölködj mèg faszikàm. Csak nehogy befossál. Biztos te a is kordonnak rohantàl, aztán mèg szèdölögsz. :D Ezekkel a produkciókkal saját magatokat, ès pártjaitokat járatjátok le.
2023. máj. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!