Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komoly zavar lehet a Fidesz...

Árokpart kérdése:

Komoly zavar lehet a Fidesz kormányzásában ha a tüntetések kezelése terén már a látszatra sem ad?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már többször megkérdeztem itt és talán már elcsépelt téma a Karmelitánál 3-án történt események, viszont továbbra sem értem, hogy a Fidesz részéről mi értelme volt ennek a kemény fellépésnek mikor ha akarta volna akár meg is akadályozhatta volna, hogy idáig fajuljanak az események. Persze a megakadályozásra nem azt értem, hogy miért nem tiltotta be a rendezvényt, hanem a korábbi számukra kényes ügyek miatti tüntetések gyakorlati módszereit is alkalmazhatta volna, hogy ne nyíltan kelljen konfrontálódniuk. Pl. Szervezhetett volna akár a Fidelitassal egy gyors light-os ellentüntetést mémes molinókkal, hogy a diákok a várba eleve el se jussanak. Ez esetben Pankotai Lilliék és a Fidelitas kb. ugyanannyi idős tagja egymással elbohóckodtak, elgúnyolódtak volna egy darabig és kb. egy fél óra múlva mindenki ment volna a dolgára, sőt lehet, hogy együtt mentek volna el aznap este valahová diákként bulizni. Így a kecske is jóllakott volna és a káposzta is megmaradt volna elv érvényesülhetett volna. Az egész egy viccesre sikeredett klubdélután lett volna. Ezért nem értem, hogy eddig a kormány mindig különösen ühyelt arra, hogy a legvégső esetekbe se alkalmazzon erőszakot. Most miért nem tudta a régi jó bevált receptet alkalmazni pláne ilyen csekély létszám és ráadásul többnyire gyerekek esetében. Miért várta meg, hogy nyíltan szemtől-szembe lehetőségük legyen konfrontálódni a gyerkeknek közvetlenül a Karmelitát védő rendőrökkel? Miért nem tette inkább az egészet nevetségessé vagy tudom is én . Ami most történt azzal pont az ellenkezőjét érte el. Így már mindenki erről beszél úgy meg senki nem foglalkozott volna vele a többi eddigi tüntetésekhet hasonlóan. Miért volt érdeke vajon most keménykedni a kormánynak?
2023. máj. 6. 22:15
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
72%

Mert nincs rá szükségük.

A 2/3-ad az övéké, a szavazóik bármit elhisznek, amit mondanak neki és egy erősebb példa statuálással hátha elérik, hogy a tüntetők leálljanak.

Ha megnézzük, be is vált.


Új eseményt nem szerveztek és már csak a baloldali sajtó néhány oldala beszél a dologról.

2023. máj. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
#21 de, szerveztek, már az előző tüntetésen be lett mondva a folytatás ;)
2023. máj. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Ezeket a tüntetèseket nem az a pàr idióta Momentumos talàlja ki. Saul Alinsky, ès Popovich felforgató módszereivel tüntetnek.
2023. máj. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
65%
23 jaja, már megint a "tudjukik". 🤣 Ostoba proli
2023. máj. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
79%

Egyetértek 21-el


A fidesz már inkább vallás, mint párt.

Aki hisz benne, annak mondhatsz bármit, pont mintha egy hívőnek mondanád, hogy nincs Isten.

Ezek a hívők azok, akiket már gátlástalanul meg tudnak vezetni, elhisznek a vezérnek mindent és ők tiltakoznak a "sátáni" dolgok ellen is, mint például a normális oktatás, mert szerintük az az okés, ha mindenki 1 bites biorobot és csöndben végzi a dolgát haláláig..


Ami meg az iskolai sérelmeket illeti..

Ha lenne némi sütnivalójuk, akkor rájöhetnének, hogy ez bőven betudható annak, hogy szar az oktatás és már bárkit felvesznek tanárnak, aki le tudja írni a saját, nevét..

Engem is ért sok atrocitás, de mindegyik betudható annak, hogy hulladék pedagógusok vannak a pályán -tisztelet a kivételnek- és rossz a rendszer.

2023. máj. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
40%
#24 Nagyon nagy hulladèk vagy. Jelentkezz golyófgónak az ukràn hadseregbe. Arra mèg megfelelnèl te is.
2023. máj. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
65%
26 köszi, de ennyi erővel a reggeli kakim is adhatna életvezetési tanácsokat, mégsem teszi. Legalább neki van önkritikája, látom nektek bolsi még arra sem futja. 😂
2023. máj. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
65%
Orbáni diktatúra
2023. máj. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
#27 Te is ugyanolyan idióta gazember vagy, mint a Hadhàzy, ès az a pàr Momentumos elmehàborodott, akik nap mint nap nekifutnak a kordonnak. Azt hiszik ezek a szerencsètlen idiótàk, hogy egyszer is sikerrel jàrhatnak. Lehet te is kinn vagy ès velük együtt balfaszkodsz.
2023. máj. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
65%
29 lehet, de lehet hogy nem. Egy dolog biztosan nem vagyok: hozzád hasonló narancsbirka daganat, és ez igazából nekem elég. Vágod komcsi? 😂🤡
2023. máj. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!