Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komoly zavar lehet a Fidesz...

Árokpart kérdése:

Komoly zavar lehet a Fidesz kormányzásában ha a tüntetések kezelése terén már a látszatra sem ad?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már többször megkérdeztem itt és talán már elcsépelt téma a Karmelitánál 3-án történt események, viszont továbbra sem értem, hogy a Fidesz részéről mi értelme volt ennek a kemény fellépésnek mikor ha akarta volna akár meg is akadályozhatta volna, hogy idáig fajuljanak az események. Persze a megakadályozásra nem azt értem, hogy miért nem tiltotta be a rendezvényt, hanem a korábbi számukra kényes ügyek miatti tüntetések gyakorlati módszereit is alkalmazhatta volna, hogy ne nyíltan kelljen konfrontálódniuk. Pl. Szervezhetett volna akár a Fidelitassal egy gyors light-os ellentüntetést mémes molinókkal, hogy a diákok a várba eleve el se jussanak. Ez esetben Pankotai Lilliék és a Fidelitas kb. ugyanannyi idős tagja egymással elbohóckodtak, elgúnyolódtak volna egy darabig és kb. egy fél óra múlva mindenki ment volna a dolgára, sőt lehet, hogy együtt mentek volna el aznap este valahová diákként bulizni. Így a kecske is jóllakott volna és a káposzta is megmaradt volna elv érvényesülhetett volna. Az egész egy viccesre sikeredett klubdélután lett volna. Ezért nem értem, hogy eddig a kormány mindig különösen ühyelt arra, hogy a legvégső esetekbe se alkalmazzon erőszakot. Most miért nem tudta a régi jó bevált receptet alkalmazni pláne ilyen csekély létszám és ráadásul többnyire gyerekek esetében. Miért várta meg, hogy nyíltan szemtől-szembe lehetőségük legyen konfrontálódni a gyerkeknek közvetlenül a Karmelitát védő rendőrökkel? Miért nem tette inkább az egészet nevetségessé vagy tudom is én . Ami most történt azzal pont az ellenkezőjét érte el. Így már mindenki erről beszél úgy meg senki nem foglalkozott volna vele a többi eddigi tüntetésekhet hasonlóan. Miért volt érdeke vajon most keménykedni a kormánynak?
2023. máj. 6. 22:15
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
81%

A jobbágyokat ez sem érdekli. Az értelmesebb, lierálisabb réteg pedgi valamiért már régen feladta minden elvét.

Elveszett ez a patkányország.

2023. máj. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
37%
A könnygáznak van szavatossági ideje, ha lehetőség adódik nem szabad hagyni kárbaveszni, hiszen ennek költsége a te adófizetői pénzed is.
2023. máj. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
90%

Mert pontosan tudják hogy jelen időben mar minden mindegy.

Senkinek nincsen már szava.

A fideszé a rendőrség a honvedseg a bírósag

Plusz a tarsadalom annyira erdektelen hogy meg ez sem erdekli.

Hogy hetfőn mikor a pápa ment a karmelitába nulla kordon.

Mindet szépen elvitték.

A papa távozasa utan 10 perccel mar ujra epítesi terület es kordon.

Szóval nincs itt zavar.

A fidesz röhög a Magyarokon....ahogy egész Európa is.

2023. máj. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
93%
"A családbarát kormány, ami gyerekeket fúj le tüntetésen"
2023. máj. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
13%
Helyre kelett tenni a kölköket. A nagyfiúk játékát akarjátok játszani ? Hát gyertek, megmutatjuk milyen is az valójában.
2023. máj. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
83%

#5 ha a nagyfiúk játékát játszották volna, akkor lőnek, robbantanak, de legalább is könnygázt, paprikasprayt fújnak a rendőrök közé, esetleg egy régi hagyományt felelevenítve kockaköveket szereznének. Akkor aztán mutogathatnátok a nagyfiúk játékát ;)

Addig viszont csak kisgyerekek játékát láthatjuk, akik az aputól kapott extrákkal kiélik magukat a fegyverteleneken.

2023. máj. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
83%
Utcai harcos viktor besz.rt a gyerekektől...
2023. máj. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
7%
Ez egy rendőrségi rutineljárás volt, semmi köze a Fideszhez. Ha rendőrökre támadnak, azok nyilván reagálnak, meg eleve fel kell oszlatni egy illegális megmozdulást. Azért is teljes hülyeség, amit írsz, mert ez egy spontán, be nem jelentette akció volt, nem lehetett volna oda "ellentüntetést" szervezni.
2023. máj. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
86%
#8 nem támadtak a rendőrökre, a rendőrök támadtak inkább, védve egy illegálisan, jogellenesen odarakott kordont.
2023. máj. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
47%

Árokpart, az USA-ban épp most ítéltek 14 évre valakit hasonló cselekedetekért (illegális megmozdulásban való részvétel, kormányzati épület támadása, rendőrökre támadás). Fogd már fel, hogy ez nem játék.


[link]

2023. máj. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!