Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komoly zavar lehet a Fidesz...

Árokpart kérdése:

Komoly zavar lehet a Fidesz kormányzásában ha a tüntetések kezelése terén már a látszatra sem ad?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már többször megkérdeztem itt és talán már elcsépelt téma a Karmelitánál 3-án történt események, viszont továbbra sem értem, hogy a Fidesz részéről mi értelme volt ennek a kemény fellépésnek mikor ha akarta volna akár meg is akadályozhatta volna, hogy idáig fajuljanak az események. Persze a megakadályozásra nem azt értem, hogy miért nem tiltotta be a rendezvényt, hanem a korábbi számukra kényes ügyek miatti tüntetések gyakorlati módszereit is alkalmazhatta volna, hogy ne nyíltan kelljen konfrontálódniuk. Pl. Szervezhetett volna akár a Fidelitassal egy gyors light-os ellentüntetést mémes molinókkal, hogy a diákok a várba eleve el se jussanak. Ez esetben Pankotai Lilliék és a Fidelitas kb. ugyanannyi idős tagja egymással elbohóckodtak, elgúnyolódtak volna egy darabig és kb. egy fél óra múlva mindenki ment volna a dolgára, sőt lehet, hogy együtt mentek volna el aznap este valahová diákként bulizni. Így a kecske is jóllakott volna és a káposzta is megmaradt volna elv érvényesülhetett volna. Az egész egy viccesre sikeredett klubdélután lett volna. Ezért nem értem, hogy eddig a kormány mindig különösen ühyelt arra, hogy a legvégső esetekbe se alkalmazzon erőszakot. Most miért nem tudta a régi jó bevált receptet alkalmazni pláne ilyen csekély létszám és ráadásul többnyire gyerekek esetében. Miért várta meg, hogy nyíltan szemtől-szembe lehetőségük legyen konfrontálódni a gyerkeknek közvetlenül a Karmelitát védő rendőrökkel? Miért nem tette inkább az egészet nevetségessé vagy tudom is én . Ami most történt azzal pont az ellenkezőjét érte el. Így már mindenki erről beszél úgy meg senki nem foglalkozott volna vele a többi eddigi tüntetésekhet hasonlóan. Miért volt érdeke vajon most keménykedni a kormánynak?
2023. máj. 6. 22:15
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
0%

#30 Ezekèrt az idióta akcióitokèrt mennyi pénzt kaptok egyèbkènt? A

főszponzorotok valószínüleg Gyurcsàny. Pont, hogy a kommunisták tudnak csak erőszakkal hatalomra kerülni. Valós tàmogatottsàg nincs mögöttetek. Megèrdemlitek a könnygàzt.

2023. máj. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
83%
31 gyurcsány, soros, brüsszel, voldemort, picacchu, az lmbtkú szörny.. A narancsbolsik leggyakoribb ellenségei. Mondjuk az 5 éves is fél a mumustól, szellemi szinvonalatok alapján tehát nem meglepő, hogy ezt is alul múljátok. A többség valószínűleg azért tüntet, hogy kevesebb hozzád hasonló véglény rothassza ezt az országot. Tudod, mint rák ellen a chemo...
2023. máj. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
#32 Nagyon szánalmas ócska alak vagy. Ahol a te kommunista elvtàrsaid vannak Önkormànyzatokban ott hogyhogy nem koszos, büdös, èlhetetlen vàrosok alakulnak ki. De lehet, hogy ti a koszban,piszokban, büdösben èrzitek jól magatokat.
2023. máj. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
#32 De az lenne a legjobb, ha beàllnál az ukràn hadseregbe golyó/Iskander rakèta fogónak. Legalàbb, valahol hasznodat vennèk.
2023. máj. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
65%

33 pontosan melyik élhetetlen városra gondoltál? Csak nem Budapestre, ahol az ország lakosságának 20%a él? 😂

Jajj hát a valóság sosem zavart meg titeket, narancsbolsi agyhalottakat. Amúgy meg mi ez az ukrán fétis? Menjél, ha szeretnél, én ehhez nem kellek, talán viszont látod muszka apukád, bár édesanyád azt mondta, legalább 20an voltak a gangben. Jól bírta a kiképzést az öreglány. 🥒👄

2023. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
65%
33 ha mi koszban,piszokban, büdösben èrznénk jól magunkat, akkor ott ülnének a nappalidban. De ott vagyunk? Ezt a jellegzetességet meghagyom a magad fajta csöcseléknek, nektek is jusson már valami egyéniség. 🍊🐑
2023. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
#37 Tatabányàt láttad már agyahalottkàm?
2023. máj. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Az is vicces, hogy a Momentum legújabb kordonnak rohanó akciójában kb politikusokkal együtt olyan 30-40 ember lehetett. Kb, mintha kimenne az utcám kordont bontogatni. :D
2023. máj. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
37 láttam.
2023. máj. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
61%
38 ha kimegy az utcád, talán összesen lesz annyi agysejt, mint egy marék döglött molylepkének... Erre vagy olyan büszke? Én szégyelném, de hát nem ismerem a bolsi szokásokat. 😂😂😂🤡🤡🤡
2023. máj. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!