Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal kétszínű? ezt...

A baloldal kétszínű? ezt miért nem látják a balosok?

Figyelt kérdés

a baloldal szimpatizánsai nem látják hogy a magyar baloldal teljesen kétszínű?


én jobboldali vagyok de erősen szúrja a szemem hogy a baloldal kétszínűségét 1 baloldali SE említi meg! ezért felteszem a kérdést hogy észre veszik e vajon?



kétszínűség:



Egészségügy:


a baloldal szereti az egészségügyet mondani hogy "rossz az egészségügy a fidesz alatt"

és ez igaz is részben! de... a baloldal alatt jó volt? fizetős volt az egészségügy és akkor is hosszú várólisták voltak! én nem látom hogy a baloldal alatt jobb lett volna...



Oktatás:


igen én mint fiatal megtudom erősíteni hogy a fidesz alatt IS borzalmas az oktatás DE a baloldal idején jó volt? iskolákat kellett bezárni és tanárokat rúgtak ki...



Szélsőjobb/nácizmus:


szereti a baloldal felhozni érvként hogy a fidesz alatt a szélsőjobb miket tud megtenni, és pár baloldali szimpatizáns egyenesen lenácizza a mi hazánkat és fasisztázza a fideszt

AZONBAN a szélsőjobb sokkal radikálisabb és veszélyesebb volt a baloldal alatt! és nem, nem csak 2006 ra gondolok! 2007 ben alakult meg a magyar gárda és 2008 ban pedig a betyársereg! és 2008-2009 közt volt a "halálbrigád" bosszúként ölt meg több romát mert 1 tanárt halálra lincseltek a romák (Szögi Lajos volt a neve? asszem)

szóval a baloldal alatt alakult meg a szélsőjobbos csoportok 1 része és az ő kormányzásuk alatt volt a halálbrigád gyilkosság sorozata is!



Államadósság:


szereti a baloldal mondani hogy mekkora az államadósság ami nekem is szúrja a szemem DE néztem statisztikát, és GDP arányosan csökkent a fidesz alatt, míg brutálisan megnőtt a baloldali kormányzás alatt! de valahogy erről is hallgatnak...



Haderő:


a baloldal alatt gyenge volt a magyar hadsereg hiába költött rá sokat (se légi, se szárazföldi erőnk nem volt) viszont a fidesz kormányzás nem hozta ezt helyre, szóval régen a baloldal sokat érvelt azzal hogy "nincs hadseregünk és ez orbán hibája" de most hogy leopard tankok érkeznek és önjáró tüzérség is érkezik (csak szép csendben megjegyzem: a románoknak sincs ennyire modern eszközeik) valamint a legmodernebb harci helikopter vásárlása is napirenden van pletykák szerint, csakúgy mint a grippenek vásárlása! és 24 ben indul a magyar lőszergyár, és van lnyx és gidránunk, most hogy a hadseregünk kezd erős lenni, hallottam olyan "érvet" hogy "orbán ne hadseregre költsön, véd minket a NATO! ez csak pénzkidobás!" most komolyan, a baloldalnak semmise jó? ha orbán nem költ a hadseregre az a baj, ha költ akkor az a baj?



"A fidesz hazudik orba szájba":


igen sokszor látom azt a érvet hogy "hazudik a fidesz" jó igaz! de a baloldal nem?


mikor orosz meg thaiföldi kórházi képeket tettek ki azzal hogy "ez a magyar egészségügy"


meg persze itt van ez is a sok közül:


[link]



Szóval kérdezem én, nem veszitek észre hogy akire szavaztok az kétszínű és legalább ugyanolyan rossz ha nem rosszabb mint a fidesz?



2023. febr. 25. 21:24
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
tématerelést hogy "de hát a fidesz is rossz" nem kérek! ezekre a konkrét dolgokra kérek magyarázatot!
2023. febr. 25. 21:25
 2/28 anonim ***** válasza:
83%
13 éve van aalmon a Fidesz. Úgy látom mindent tökéletesen csinálnak, hogy neked 13 év után csak a baloldal kritizálása tud eszedbe jutni...
2023. febr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
79%

Jól megcsavartad a

"Hámea gyúcsány jobbvót?"

kérdést.


Igen ennél az is jobb volt.

2023. febr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
77%
Ja hát igen, nektek "jobbosoknak" csak a baloldal kétszínűsége szúrja a szemeteket, a sajátotok két- sőt többszínűsége egyenesen nem.
2023. febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
82%
Biztos hogy gyengébb volt a hadsereg? Csak elmondom a Gripeneket sem Orbán alatt szereztük, hanem a "bezzeggyúcsány" alatt.
2023. febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%
Az EÜ gyakorlatilag most is fizetős. Mert ha normális ellátást akarsz és nem három év múlva elmész magándokihoz. Mire sorra kerülsz az államiban felzabál a tumor.
2023. febr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
#3 miért is? levezettem hogy rosszabb volt, egyébként a kérdés nem arra irányul hogy "gyurcsány jobb vót?" hanem hogy a baloldal hazudik a SAJÁT szavazóinak
2023. febr. 25. 21:34
 8/28 A kérdező kommentje:

#2

tehát a baloldalt nem lehet kritizálni mert a fidesz aki hatalmon van? nem értem a logikád neharagudj

2023. febr. 25. 21:35
 9/28 A kérdező kommentje:

#4


#1 ben leírtam hogy tématerelést nem kérek...

2023. febr. 25. 21:36
 10/28 anonim ***** válasza:
75%

#7 "a baloldal hazudik a SAJÁT szavazóinak"

Ne aggódj, a kormány jobban teljesít.

2023. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!