Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek miért nem...

Az ellenzékiek miért nem ismerik el a Fidesz nyilvánvalóan brutális szintű országépítését?

Figyelt kérdés

Jelenleg válság van, ezt elismerem. Viszont ha a válságot kivennénk a képletből, akkor a Fidesz 2010 től 2020 ig elképesztően brutális mértékben növelte az ország színvonalát. A balosok rettenete (Gyurcsány) alatt 200 ezer forint volt az átlagfizetés. A Fidesz ezt 500 ezerre emelte. Ez elképesztő emelés. A minimálbér is hatalmasat nőtt, arányaiban még többet is az átlagfizunál. Ha nem lennének szankciók, háború, és nem lett volna kovid, akkor ma is élveznénk a Fidesz elképesztő eredményeit.


Sajnos a balszerencse elsöpörte azt, amit építettek, a koviddal kezdődött el, aztán háború, szankciók.



2023. jan. 6. 15:14
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
88%
Én csupán a stadionok számának növekedését látom, hasznos beruházásokat sajnos nem.
2023. jan. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
79%
Na igen, a Gyurcsány-éra értékelésekor sohase felejtsük el, hogy az orbáni Fidesz már akkor és úgy tett keresztbe, rombolt és gáncsolt, ahol csak tudott. Orbánnak nem kell egy ilyen rosszindulatú ellenzékkel megküzdenie, szabadon garázdálkodhat. Ezért is ennyire égő, hogy ennyire semmit nem sikerült eléérni a rendszerszintre emelt korrupción kívül.
2023. jan. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
79%
Szegény kérdező nem nagyon tud reagálni csak arra az 1-2 kötekedő válaszra, aminek nincs köze a kérdéshez. Így hallgat egy átlag fideszes, amikor megcáfolják a baromságokat, amik a fejükben vannak.
2023. jan. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
80%

"Így hallgat egy átlag fideszes, amikor megcáfolják a baromságokat, amik a fejükben vannak"


Ja, de az ilyen válaszoknak sincs semmi értelme. Ha esetleg lenne esély elgondolkodtatni a kérdezőt, hogy kicsit árnyaltabban nézze a dolgokat, most adtál neki helyette egy céltáblát, aki utálhat. A kognitív disszonanciát most simán levezetheti rajtad, hogy mindent amit írtunk, csak a g.ci, kötekedő balosok hazugsága.

2023. jan. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

"Nemrég egy másik fideszes itt büszkén mondta, hogy 15% béremelést kapott 2022-ben. Amikor mondták neki, hogy ha az infláció nagyobb volt huszonszázalék, akkor reálértékben nem nőtt, hanem csökkent a fizetése, elhallgatott.



Sajnos ez Orbán népe, az egyszerű emberek, akik ilyen egyszerű számításokat sem tudnak elvégezni."


De az infláció a külső körülményeknek köszönhető, de Orbánék nagyon rendbe tették ezt az országot, ha nem lennének ilyen rosszak a körülmények, akkor alig mérhető inflációval érezhetnénk a hatalmas gazdasági szárnyalást, amit a Fidesz okozott. Az ország drámaian fejlődött, csak a kovid, szankciók, háború ezeket elsöpörte.


Sose fejlődött ennyit az ország 10 év alatt.

2023. jan. 6. 16:44
 26/42 A kérdező kommentje:

"Ja, de az ilyen válaszoknak sincs semmi értelme. Ha esetleg lenne esély elgondolkodtatni a kérdezőt, hogy kicsit árnyaltabban nézze a dolgokat, most adtál neki helyette egy céltáblát, aki utálhat. A kognitív disszonanciát most simán levezetheti rajtad, hogy mindent amit írtunk, csak a g.ci, kötekedő balosok hazugsága."


"Szegény kérdező nem nagyon tud reagálni csak arra az 1-2 kötekedő válaszra, aminek nincs köze a kérdéshez. Így hallgat egy átlag fideszes, amikor megcáfolják a baromságokat, amik a fejükben vannak."


A ballibek kommentjeiknek nincs értelme, mert fel se fogják, az igazságot.


Mit is kamuztam? Nem nőtt az átlagbér brutálisan? Vagy az a bajotok, hogy a számaim nem voltak tűpontosak, az a bajotok? Ballib kötekedés. A balliberális elme képes azt hinni, hogy nem fejlődött az ország hatalmasat. nekik csak 1 elvük van, vesszen a fidesz, gyűlölködő népség.

2023. jan. 6. 16:46
 27/42 anonim ***** válasza:
75%
Jólvan bazmeg, megint beszoptam egy köcsög trollt. Én nem tudom, ez miért okoz örömet neked, de akadjon a torkodon...
2023. jan. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, majdnem jól írtad, csak lemaradt az igekötő:

országépítés -> országLEépítés


1 kg kenyér ára (2008): 245 Ft

1 kg kenyér ára (2022): 800 Ft (+327%-os növekedés)


1 db tojás ára (2008): 30 Ft

1 db tojás ára (2022): 80 Ft (+267%-os növekedés)


1 kg krumpli ára (2008): 108 Ft

1 kg krumpli ára (2022): 280 Ft (+259%-os növekedés)


Csak egy pár példa a nagy "építésre"...

A 2008-as adatokat a KSH-ról néztem ki, a 2022-est pedig a bevásárlásaimból.


[link]

2023. jan. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem a 18-as gyurcsány mellett ült matekórán:)) És ilyeneknek magyarázni, akinek a százalékszámítás kínai és almát néz körtével? Gratulálok...
2023. jan. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
94%

"De az infláció a külső körülményeknek köszönhető"


Európa bajnokok vagyunk inflációban, nálunk a legnagyobb. Gondolkoztál már azon, miért?

2023. jan. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!