Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A HVG fórumból miért tiltanak...

A HVG fórumból miért tiltanak ki ok nélkül mindenkit, aki nem liberális és kormányellenes?

Figyelt kérdés

Mindenféle személyeskedés, trágárság nélkül, csak leírtam a véleményem néhány témában, mert az ottani hozzászólók egyoldalúsága és korlátoltsága már irritált. De tényleg semmi nem volt, amibe bele lehetett volna kötni. Mégis kitiltottak, mert nem liberális és kormányellenes volt a véleményem. Részemről többet nem olvasom őket, de nem értem, miért jó ez, hogy mindenkit elhallgattatnak, aki nem ért egyet velük.


Mondjuk a hozzászólók károgása, hogy Musk megvette a Twittert, és visszaengedi a jobboldaliakat, is elég beszédes volt. Kezdem azt hinni, hogy a liberálisok tényleg úgy gondolják, hogy csak nekik van joguk elmondani a véleményüket, és csak liberális lehet valaki, különben ki kell közösíteni, tiltani, tönkretenni.



2022. nov. 24. 15:00
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
#20 Gondolom te is tényekkel provokálod a kérdezőt :D
2022. nov. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
#20: Maradjunk annyiban, hogy te is a HVG-fórumba való vagy. Nagyon csőlátásúnak kell lenni ahhoz, hogy valaki ne lássa, hogyan hallgattatnak el mindenkit, aki egy kicsit is kritikus a liberálisoknak kedves csoportokkal, aztán utána ráfogják, hogy fasiszta, rasszista, náci, és már meg is van a HVG-cikk, hogy "brühühü, a gonosz Musk visszaengedi a fasisztákat a Twitterre". Elképesztő, mekkora kollektív pszichózisban élnek a liberálisok, hogy még azt sem látják, hogy a nekik kicsit is nem kedves véleményeket úton-útfélen elhallgattatják, közben pedig a konzervatívok nagyobb szólásszabadságpártiak, mint ők. Pedig ők elvileg liberálisok.
2022. nov. 25. 16:52
 23/30 anonim ***** válasza:
#22 Így van a keresztény konzervatív Vadhajtásokon, Pesti Srácokon, Mandineren meg Dunába lövetnék, akasztanák a tanárokat és a diákokat a kommentelők.Igazatok van, ti vagytok a felvilágosult értelmiség "alfája és omegája"... :D
2022. nov. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
#23: Ne hazudj, a Mandineren soha nem írtak ilyen cikket. A többit meg nem ismerem, de erősen kétlem, hogy így van. Amikor mi írunk le valamit, amire konkrét érvek, bizonyítékok vannak, lesöpritek, hogy hazugság, de ti aztán olyan mocskos hazugságokat mondtok a másik oldalra, amit nem szégyelltek. Ezek vagytok ti, liberálisok.
2022. nov. 25. 16:58
 25/30 anonim ***** válasza:
#24 Ez így már nagyon unalmas...Remélem ezért fizetnek neked, különben csalódnék benned az itt mutatott szellemi képességeid alapján...
2022. nov. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
60%

Én liberálisnak vallom magam, de engem is kitiltottak onnan, igaz engem végül mindenhonnan kitiltanak.


Igazából sajnos oda jutottunk h gyakorlatilag mindenhol csak egy oldal narratívája jelenhet meg, HVG sokáig tartotta magát egy relatív színes komment "közösséggel", de ez egyre jobban fogyatkozik. Az ellenkező vélemények nem ütközhetnek, a jobbosok, széljobbosok vadpajtikon meg kurucon kommentelnek, a dk-sok HVG-n.


Azért az tagadhatatlan h HVG-n van egy szekta akik egyből rohannak HVG moderátorhoz h kit kell kibannolni mert nem egyezik a véleményük.


Egyébként én azon a véleményen vagyok, h ha egy komment hazugság legyen az szándékos vagy nem akkor se kell törölni, hanem hagyni kell h megcáfolják.

Hát nézzük már meg mi megy mostanában mindenki egymás fejét simogatja upvotelja és nincsenek ellenvélemények. Rögtön propagandistát, ügynököt mit tudom én mit fedeznek fel a másikban azért mert leírta a véleményét.


Régen még 444-en illetve utána 888-on volt a jó, mindenki szabadon írhatta amit akart, szabina a bankárlányt darabokra szedtük, de legalább volt kit darabokra szedni, ma már ezek a kommentelők találkozni se tudnak.

2022. nov. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
#26: Nem beszélve arról, hogy könnyű rásütni valamire, hogy hazugság, de más megközelítésből, vagy az esemény más részleteit felfedve, kiderül, hogy nem is az. De erre már nem engednek teret, hogy kiderüljön, hanem tiltják a másikat, vita nélkül.
2022. nov. 27. 11:36
 28/30 anonim ***** válasza:
#27 Mondjuk ezt speciel pont ti szoktátok csinálni, mivel a ti agyatokba elég annyit betölteni, hogy "két láb jó, négy láb rossz"
2022. nov. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
#28: Ez pont a baloldalra jellemző.
2022. nov. 27. 13:49
 30/30 anonim ***** válasza:
#29 Nem, a jobb oldalra.
2022. nov. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!