Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A HVG fórumból miért tiltanak...

A HVG fórumból miért tiltanak ki ok nélkül mindenkit, aki nem liberális és kormányellenes?

Figyelt kérdés

Mindenféle személyeskedés, trágárság nélkül, csak leírtam a véleményem néhány témában, mert az ottani hozzászólók egyoldalúsága és korlátoltsága már irritált. De tényleg semmi nem volt, amibe bele lehetett volna kötni. Mégis kitiltottak, mert nem liberális és kormányellenes volt a véleményem. Részemről többet nem olvasom őket, de nem értem, miért jó ez, hogy mindenkit elhallgattatnak, aki nem ért egyet velük.


Mondjuk a hozzászólók károgása, hogy Musk megvette a Twittert, és visszaengedi a jobboldaliakat, is elég beszédes volt. Kezdem azt hinni, hogy a liberálisok tényleg úgy gondolják, hogy csak nekik van joguk elmondani a véleményüket, és csak liberális lehet valaki, különben ki kell közösíteni, tiltani, tönkretenni.



2022. nov. 24. 15:00
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
35%
Ilyen a liberális demokrácia
2022. nov. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
55%
#10 Hány éves vagy 12, hogy nem bírod feldolgozni a tényt, hogy kidobtak egy oldalról?A HVG-n biztosan volt rá ok, mert ott szokott dekkolni egy csomó fidesz troll és nincsenek kidobva
2022. nov. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
50%

Mert nem tudják elviselni a sokféle véleményt. Aki nem azt az egy véleményt hőköli vissza, amit a mainstream média kiadott az agymosott libernyákoknak, azt elhallgattatják. Intoleránsak, képtelenek elfogadni a tőlük különbözőket.


Twitterről is mindenkit tiltottak, aki nem volt szélső balos. Most mennek Katarba osztani a saját erkölcsi tanaikat, mintha felsőbbrendűek lennének.


Ilyen undorító véglények ezek. Nem vitát akarnak, hanem a vitapartnerek elhallgattatását.

2022. nov. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

"Az ellenvélemény egyébként rendkívül hasznos"


Itt például mióta vannak mindig lepontozva, akik nem orbánoznak ? Itt mióta mennek neki mnidenkinek , aki nem ellenzéki egy témában ? Itt nem nagyon engedik az ellenvéleményt sok éve.

2022. nov. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Alex Fly ***** válasza:
0%
@13: az ilyen stílusú hozzászólásokért normálisan moderált csoportokban egyből tiltják az embert -és abszolút jogosan.
2022. nov. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

#8

"Bocs, de nem személyeskedtem, nem trágárkodtam, nem bántottam senkit, és a lehető legfinomabban írtam le az ellenvéleményem."

Vagy csak ezt állítod. Ez elég gyakori, amikor én is vitatkoztam fideszesekkel, hogy hazugságokat, bizonyítottan cáfolt dolgokat először tényként adnak elő, amikor elmondom, hogy nem tény, akkor arról beszélnek, hgoy az vélemény.


Ha leírod, hogy lapos a Föld, az nem vélemény, hanem ténybeli tévedés. Ha leírod, hogy szerinted a melegek a szexuális orientációjukból adódóan kevesebbet érnek, akkor az nem vélemény, hanem egy ténybeli tévedés.

Szóval nem, valószínűleg nem véleményt írtál, csak itt azt hazudod, hogy megsajnáljunk.


Mellesleg emlékeim szerint a disqus profilodon látszik a komment neked, akkor is ha töröltek/tiltittak. Ha annyira vélemény, akkor másold be ide és bizonyítsd.

Mert én is fogalmaztam meg kritikát, a hvg-n is, de onnan még nem tiltottak, viszont a fideszes platformokról igen.

2022. nov. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
#16: Nem tudom bemásolni, mert a Disqus csak a kommentjeim első sorát írja ki.
2022. nov. 25. 13:34
 18/30 anonim ***** válasza:

#17

Menj a profilodra, valahogy így nézki az url:

[link] név>/


Legalábbis nekem, de ha a View Profile-ra mész, akkor is ide kéne vigyen, itt látod a teljes kommentet.

2022. nov. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

#18: Megvan.


"A liberális véleményterror végét és a saját nézetik hatékonyabb terjesztését vizionálják demagóg, szélsőséges erők, mióta Elon Musk kézbe vette és nyirbálni kezdte a Twitter eddigi működési elveit."


Ettől a cikktől felment bennem a pumpa, ezért ezt kommenteltem alá:


"Tehát amíg csak a liberális és baloldali vélemények jelenhetnek meg, amíg hazudozni lehet a BLM-tüntetésről, feketék elnyomásáról, ezerféle genderről, addig semmi gond nincs, de ha véletlenül megjelenhet az ellenoldal véleménye is, akkor az rögtön teret enged a veszélyes populistáknak. Hát, ez aztán az objektív újságírás."


Szerintem ezért tiltottak ki.

2022. nov. 25. 16:19
 20/30 anonim ***** válasza:

#19

Nagyon jó, így mindenki láthatja, hogy tényleg hazudsz.


"amíg csak a liberális és baloldali vélemények jelenhetnek meg"

Ez pl. hazugság (#1). Musk maga is bevallottan republikánus szavazó és nem tiltották ki, vagyis egy jobboldali véleménye is a portálon lehet.


"hazudozni lehet a BLM-tüntetésről, feketék elnyomásáról, ezerféle genderről"

Szintén hazugság (#2). Pont a jobboldal, vagyis igazából harmadikutas fasiszták hazudoztak róla és őket tiltották ki.


"véletlenül megjelenhet az ellenoldal véleménye is, akkor az rögtön teret enged a veszélyes populistáknak"

Megjelent, ahogy említettem Musk eddig is ott volt. Hazugság #3.


"Hát, ez aztán az objektív újságírás"

Most nem olvasom végig a cikket, de az idézett rész pl. nem arról szól, hogy korábban rendben volt és msot nem lesz.

A cikk arról szól és tényleg erről van szó, hogy mit várnak a fasiszták, hogy mi változik. Ez pedig jól összefoglalja, mivel számtalan ismert fasiszta szólalt fel és akarta ezt.

Erről a hvg nem tehet és ennek bemutatásától nem lesznek kevésbé objektívek. Ezzel pedig hazugság #4.



Tehát 4 egyértelműen azonosítható hazugságot írtál le, ami tényszerűen cáfoltam és meglepődsz, ha kitiltanak?

Ez nem vélemény volt, hanem hazudtál.

2022. nov. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!