Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A HVG fórumból miért tiltanak...

A HVG fórumból miért tiltanak ki ok nélkül mindenkit, aki nem liberális és kormányellenes?

Figyelt kérdés

Mindenféle személyeskedés, trágárság nélkül, csak leírtam a véleményem néhány témában, mert az ottani hozzászólók egyoldalúsága és korlátoltsága már irritált. De tényleg semmi nem volt, amibe bele lehetett volna kötni. Mégis kitiltottak, mert nem liberális és kormányellenes volt a véleményem. Részemről többet nem olvasom őket, de nem értem, miért jó ez, hogy mindenkit elhallgattatnak, aki nem ért egyet velük.


Mondjuk a hozzászólók károgása, hogy Musk megvette a Twittert, és visszaengedi a jobboldaliakat, is elég beszédes volt. Kezdem azt hinni, hogy a liberálisok tényleg úgy gondolják, hogy csak nekik van joguk elmondani a véleményüket, és csak liberális lehet valaki, különben ki kell közösíteni, tiltani, tönkretenni.



2022. nov. 24. 15:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
44%

Igen, ezt gondolod te. Csakhogy ugyanannak sokféle nézőpontja van. És ismerve a helyzetet (nem a te konkrét esetedet), inkább hajlok arra, hogy volt ok a kitiltásra, ha egyáltalán erről van szó.


Az ellenvélemény egyébként rendkívül hasznos, mert lehet vitázni vele, mert sokkal jobban kidomborítja a téma igazságát.

2022. nov. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
41%
Ilyen a libsi cenzúra.
2022. nov. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
#1: Nem az első eset volt, hogy ok nélkül kitiltottak. Részemről játsszák ezt a liberálisok. Írják a hazug cikkeiket, fröcsögjék az egyoldalú kommentjeiket, nevezzék butának a jobboldaliakat, tiltsák őket minden felületről, attól még nem fognak eltűnni. Remélem, egyre több választást megnyernek, a liberálisok meg megmaradnak a maguknak kreált kis safe space-ükben, aztán epét hánynak, mert nem értik, miért nem nyernek választást.
2022. nov. 24. 15:06
 4/30 anonim ***** válasza:
70%

Szerinted a Twitterről eddig ki voltak tiltva a "jobboldaliak"?

Képzelem ezek után mennyi értelem lehetett a kommentedben...

2022. nov. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
60%
Amiért a Vadhajtásokról meg a Mandinerről
2022. nov. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
#5: A Mandinerrők senkit nem tiltanak ki, ott bármit le lehet írni, még a legmocskosabb kommenteket is. A Vadhajtásokat nem ismerem, de ők nem is mondják magukról, hogy objektívak, függetlenek, aztán hazudnak a cikkeikben, aki pedig szóvá teszi, azt tiltják. Ezt a HVG csinálja.
2022. nov. 24. 15:17
 7/30 anonim ***** válasza:
57%
Szerinted tiltottak ki ok nélkül.
2022. nov. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
#7: Bocs, de nem személyeskedtem, nem trágárkodtam, nem bántottam senkit, és a lehető legfinomabban írtam le az ellenvéleményem. Ha ezért kitiltanak, az azt jelenti, hogy gyakorlatilag semmit nem lehet leírni, ami nem egyezik az ő véleményükkel.
2022. nov. 24. 15:23
 9/30 anonim ***** válasza:
#8 Engem ennél kevesebbért tiltottak ki a Mandinerről és a Vadhajtásokról is
2022. nov. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
#9: Mint mondtam, ők nem állítják be magukat független és objektív sajtónak, miközben hazudnak a cikkeikben, és ha szóvá teszed tiltanak.
2022. nov. 24. 15:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!