Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai pedagógus tüntetéstről?

Figyelt kérdés
Én nem tartottam helyesnek,sok tanárnak ez a fizetés is sok,az hogy a diákok is kimenete,arra inkább nem is írok semmit

2022. okt. 5. 19:39
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
88%

Ezt a "megérdemli" dolgot el lehetne már felejteni.

Nem jutalmazásról van szó, hanem az oktatási rendszer fejlesztéséről - és így a gyerekeink jövőjének biztosításáról.

Jobb rendszer -->jobban képzett emberek --> jobb élethelyzet

Ezt már rég bebizonyították.


Aki azt akarja, hogy Magyarország összeszerlő ország maradjon, az nem fog adni az oktatásra. Aki fejlődést akar, az igen. Ennyi az egész.

Ez nem arról szól, hogy ki mit érdemel meg, hanem hogy milyen jövőt szán magának a nép.

2022. okt. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
82%

Én kint voltam diákként. Nem látok rá semmi esélyt, hogy a közeljövőben bármi változna, de azt gondolom, hogy még mindig jobb ha az ember úgy áll ki valami mellett, hogy nem lesz semmi eredménye, mint ha nem csinál semmit, csak várja a változást.

Rendkívül ostoba hozzáállásnak tartom, hogy egyes emberek azt mondják, hogy a pedagógusok a jelenlegi fizetésüket se érdemlik meg, mert: aki jól és lelkiismeretesen tanít az megérdemelné a dupláját is, aki meg nem csinálja rendesen az meg csak addig fog tudni ott maradni, amíg ekkora a pedagógus hiány. És nyilván amíg nem lesz jelentős változás fizetés és megbecsülés terén addig nem fog javulni a helyzet.

Az elmúlt egy évben több tanárom hagyta el a pályát és mindegyikük nagyon jó tanár volt és ha nem is mindegyikük, de a többségük biztos, hogy szeretett is tanítani. Szerintem nagyon szomorú, hogy egy olyan országban élünk, ahol egyre több ilyen eset van, nem is beszélve arról, hogy vannak akiket polgári engedetlenség miatt kirúgtak, (szerencsére ahova én járok ott még ilyen nem volt) remélem, hogy nem nagyon lesz több ilyen eset, mert már így is elég nagy a hiány és ez csak növeli.

2022. okt. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
89%

Atyaég, azért sok válaszon látszik, hogy nincs iskolás korú gyereke az írójának, így halvány lila fogalma nincs, milyen ma iskolába járni.

Az összeomlás szélén van az egész mai magyar oktatás. Aki nem látja be, hogy ez mekkora probléma, azt csak sajnálni tudom.

2022. okt. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
0%

Én jártam iskolába, egy dolgot nem értek, h mi szükség van rá...


Minden tudásomat az internetről szedtem össze.


Sztem aki ehhez kellően értelmes azt ne nyüstöljék ostoba énekórákkal, legyen 18 évesen egy teszt azt szevasz, internetről megtanulják, aki meg full hülye az menjen közmunkásnak legalább valaki összeszedné a szemetet a belvárosban

2022. okt. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!